Wyszukiwarka - slider - góra

 • W góry zapraszamy na Warmię i Mazury!

  W góry zapraszamy na Warmię i Mazury!

  Sezon narciarski na Mazurach jest już otwarty! Sprawdź na jakie stoki można się wybrać.

  Piękna Góra Rudziewicz - Gołdap

  Na Pięknej Górze, na miłośników narciarstwa zjazdowego czekają 2 wyciągi orczykowe oraz usytuowana obok zajazdu, przy najdłuższej trasie zjazdowej, dwuosobowa kolej krzesełkowa, dzięki czemu możliwy jest wjazd i zjazd na nartach pod sam zajazd. Wydzielono także miejsce, gdzie bezpiecznie uczą się początkujący narciarze oraz specjalną trasę dla dzieci przy wyciągu niskiego prowadzenia.

  Snowpark
  Dla zaprawionych snowboardzistów Piękna Góra oferuje najlepszy snowpark w regionie. Stoki są naśnieżane i ratrakowane a po zmroku oświetlone. Na miejscu można skorzystać z porady instruktorów szkółki narciarskiej. Rodzice mogą bez obaw posłać pociechy do narciarskiego przedszkola. Tuż obok wyciągów znajdują się wypożyczalnie sprzętu do narciarstwa zjazdowego i snowboardu, parkingi oraz kasy. W wypożyczalniach jest sprzęt także dla maluchów oraz kaski ochronne. W przerwach między slalomami zapraszamy do kawiarni obrotowej. Pełen obrót potrwa około 50 minut a dodatkiem do pysznej kawy, będą wspaniałe widoki. Warto również odpocząć przy płonącym kominku w obiekcie restauracyjnym położonym u stóp wyciągów orczykowych.

  Szkoła narciarstwa
  Jeśli nie potrafisz jeździć na nartach lub snowboardzie, to nic nie szkodzi.  Umów się na lekcje prowadzone przez profesjonalnych instruktorów. Polecamy szkołę narciarstwa i snowboardu MASTER. Więcej informacji pod numerem tel. 503-435-797 lub na www.master-szkola.pl.

  Więcej informacji na stronie www.zajazd-rudziewicz.pl

  Góra Czterech Wiatrów

  Zimą do dyspozycji gości są, m.in.: "łączka" dla początkujących oraz lodowisko (przy odpowiednich warunkach pogodowych), dla narciarzy są dwa wyciągi orczykowe, jeden wyciąg bezpodporowy (m.in. do holowania dętek Snowtubingu oraz dla narciarzy), pięć tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, począwszy od tras niebieskich, poprzez czerwoną a kończąc na czarnej. 

  Długości wyciągów orczykowych to odpowiednio: WO1 - 290m i WO2 - 270m. Z kolei długość "małego" wyciągu bezpodporowego używanego do holowania narciarzy oraz dętek snowtubingu WB3 - 150m.

  Tuż obok wyciągu WO1 znajduje się snowpark, miejsce dla snowboardzistów z odpowiednim wyposażeniem.

  Ośrodek wyposażony jest w ratrak i skuter śnieżny a cały teren, łącznie z parkingami,  jest oświetlony.

  Na terenie Ośrodka działają dobrze wyposażone wypożyczalnie sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego, oferujące również serwis narciarski.

  Działają również licencjonowane Szkoły Narciarska i Snowboardowa, proponujące chętnym naukę jazdy na nartach i desce lub doskonalenie nabytych już własnych umiejętności. 

  Więcej informacji na stronie www.gora4w.com.pl

  Wyciąg narciarski Okrągłe

  Dla klientów przygotowano 3 wyciągi orczykowe czynne do godziny 22. Na życzenie organizowane są jazdy nocne od godziny 23 - dla grup minimum 30 osobowych. Trasy są oświetlone, ratrakowane i sztucznie naśnieżane. Na miejscu czynna jest wypożyczalnia sprzętu, zapewniony serwis narciarski.

  Organizowane są zawody narciarskie. Dotychczas zorganizowano zawody o puchar Burmistrzów, Starostów, Wójtów i imprezę rodzinną FAMILY CUP. Dzięki zainstalowanym kamerom można w sezonie śledzić online wydarzenia ze stoków i obserwować warunki pogodowe.

  Zapraszamy do skorzystania z baru i restauracji w Pensjonacie Sielanka. Specjalnie z myślą o narciarzach przygotowano zimowe herbaty, smakowe kawy, czekoladę na gorąco z bitą śmietaną, pizzę z pieca, a także dania kuchni domowej oraz regionalnej . Przy wyciągu znajduje się parking na 400 samochodów.

  Więcej informacji na stronie www.wyjatkowemazury.pl.

  Źródło: Piękna Góra Rudziewicz, G4W, Ośrodek Mazurski Okrągłe
  Fot. Piękna Góra Rudziewicz, G4W, Ośrodek Mazurski Okrągłe

   

   

Zdjęcia