Wyszukiwarka - Wiadomości z Warmii i Mazur

 • "my guide" - Warmia i Mazury w kieszeni ...

  "my guide" - Warmia i Mazury w kieszeni ...

   

  "my guide" to coś więcej niż zwykła aplikacja mobilna. To Twój turystyczny niezbędnik.

  Koniecznie zabierz go ze sobą w podróż, a dźwiganie opasłych przewodników i gubienie się w terenie pozostanie tylko wspomnieniem.

  Bądź pewny tego, co czytasz, oglądasz i słuchasz

  "my guide" zawiera rzetelne informacje, które zostały przygotowane przez znawców regionu i są na bieżąco aktualizowane. Nie tylko przybliżą Ci one najciekawsze fakty z dziejów regionu, ale zapewnią też komfort podróżowania, dostarczając praktycznych wskazówek jak poznawać region, przemieszczać się, czy odnajdywać w terenie.

  "my guide" w Twoim telefonie to źródło wzajemnie uzupełniających się treści o miejscowościach i atrakcjach Warmii i Mazur, wydarzeniach, szlakach turystycznych i trasach wycieczek w regionie.

  Możesz te treści odczytać, obejrzeć czy odsłuchać, gdyż tekst został tu wzbogacony o wysokiej jakości fotografie, audioprzewodniki, filmy z audiodeskrypcją. I to czyni "my guide" dostępnym także dla osób z dysfunkcjami wzroku lub słuchu.

  Jeśli nie znasz języka polskiego, ustaw w "my guide" jeden z popularnych języków, który aplikacja rozróżnia.

  "my guide" nie ogranicza się do jednej platformy mobilnej. Jeśli masz smartfona z WindowsPhone (od v.7.5), Androidem (od v.4.0), iOS (od v.6), możesz posługiwać się „my guide".

  "my guide" umożliwia Ci interaktywne korzystanie z zawartości aplikacji. Możesz skomentować istniejące atrakcje czy wydarzenia, a także zarejestrować na mapie własne, ciekawe miejsca. Zawsze jesteś w stanie odczytać swoją lokalizację i otrzymać informacje o miejscowościach, atrakcjach, wydarzeniach, szlakach znajdujących się w pobliżu – w ustalonej przez Ciebie odległości.

  Pobierz aplikację >>>

Zdjęcia