ZIMA 2019-Oferta Stoków Narciarskich na Warmii i Mazurach

Data wydarzenia: 21-02-2019
ZIMA 2019-Oferta Stoków Narciarskich na Warmii i Mazurach

Wreszcie tej zimy mamy śniegi i ujemne temperatury, więc możemy poczuć zimową atmosferę. A gdzie najlepiej spędzać wolny czas i bawić się zimą – jasne że na stoku. Wyciągi narciarskie na Warmii i Mazurach już otwarte. Zapraszamy w najbliższy weekend oraz w ferie zimowe 2019 na stoki narciarskie Warmii i Mazur.

 

Ośrodek Narciarski G4W w Mrągowie

Ośrodek położony jest na półwyspie jeziora Czos. Stoki narciarskie są usytuowane na północno wschodnim zboczu kompleksu wzniesień zwanych Górą Czterech Wiatrów. Jest to wspaniały punkt widokowy na jezioro i okalające je Mrągowo.
więcej >>>

Zapraszamy narciarzy i snowboardzistów.

 

Ośrodek Narciarski Kurza Góra

Ośrodek i wyciąg narciarski Kurza Góra w miejscowości Kurzętnik w powiecie nowomiejskim to najdłuższa trasa zjazdowa w północnej Polsce. Ośrodek posiada cztery trasy dla narciarzy i snowboardzistów, z których jedna ma blisko 800 m długości. Trasy wyposażone są w wyciągi orczykowe.
więcej >>>

Stok Narciarski Hotel Gołębiewski

Zapraszamy na stok narciarski przy Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach. Stok o długości zjazdu blisko 700m, wyposażony w kolejkę linową z 4-osobowymi kanapami. Przy stoku znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, czynna codziennie od godziny 8.00 do godziny 22.00. oraz bar z ciepłymi napojami i przekąskami.
więcej>>>

Wyciąg Narciarski Kartasiówka

Wyciąg Narciarski Kartasiówka we wsi Ruś położonej 7 km na południe od Olsztyna nad rzeka Łyną. To właśnie w tym miejscu powstał jeden z najlepszych na Mazurach wyciągów narciarskich.
Stok oferuje 3 trasy zjazdowe po 280 metrów, sztucznie naśnieżany, oświetlony wyciąg, szkołę jazdy oraz ciepłe posiłki.
więcej>>>

  Wyciąg Narciarski Ośrodek Okrągłe

Wyciąg Narciarski Ośrodek Okrągłe przygotował dla narciarzy 3 wyciągi orczykowe czynne w godz. 10.00-21.00. Na życzenie organizujemy jazdy nocne od godziny 23 - dla grup minimum 30 osobowych. Trasy oświetlone, ratrakowane i sztucznie naśnieżane. Czynna jest wypożyczalnia sprzętu, zapewniamy serwis narciarski.
więcej>>>

   Wyciąg Narciarski - Piękna Góra Rudziewicz

Na Pięknej Górze, na miłośników narciarstwa zjazdowego czekają 2 wyciągi orczykowe oraz usytuowana obok zajazdu, przy najdłuższej trasie, dwuosobowa kolej krzesełkowa, dzięki czemu możliwy jest wjazd i zjazd na nartach pod sam zajazd. Wydzielono także miejsce, gdzie bezpiecznie uczą się początkujący narciarze oraz specjalną trasę dla dzieci przy wyciągu niskiego prowadzenia.
więcej>>>

Wyciąg Narciarski w Lubstynku

Przyjazna atmosfera, brak długich kolejek, wypożyczalnia sprzętu i obłędne drożdżówki. To wszystko na stoku narciarskim w Lubstynku koło Lubawy. Wyciąg posiada 270 m minimalnej długości trasy zjazdowej, 250 m długości wyciągu oraz 40 m różnicy poziomów. Bardzo dobry stok dla początkujących i nie tylko.
więcej>>>

 

Dla tych którzy chcą pobiegać na nartach i podziwiać piękne zimowe mazurskie krajobrazy w Puszczy Piskiej w bliskości jezior - zapraszamy do Wioski Narciarskiej Wiartel

 

Wioska Narciarska Wiartel

Trasy narciarstwa biegowego skupione wokół Wioski Narciarskiej WIARTEL to doskonały pomysł na aktywny wypoczynek. Zadbaj o dobrą kondycję swoją i swoich bliskich. Czekają na Ciebie bajkowe krajobrazy, których nie musisz szukać. One są wszędzie.
więcej>>>

Foto. Strona główna: Ośrodek narciarski Kurza Góra