Zapraszamy na Targi Ślubne

Data wydarzenia: 10-11-2018
Zapraszamy na Targi Ślubne

Dzień ślubu jest niezwykle ważny dla Pary Młodej i jej najbliższych. Zdajemy sobie sprawę z ogromu przygotowań do uroczystości. Jest to niezwykle czasochłonne i wymaga nie lada zaangażowania. Dlatego proponujemy Państwu udział w II edycji Targów Ślubnych, gdzie swoją ofertę zaprezentują wystawcy z szeroko pojętej branży weselnej, którzy swym doświadczeniem i pasją chętnie pomogą w przygotowaniach.

Całe wydarzenie będzie podzielone na dwie części:
- część targową, gdzie swoją ofertę zaprezentują się m.in. cukiernicy, fotografowie, salon sukien i garniturów ślubnych, zespoły muzyczne, kwiaciarnie, Dj’e, firmy dekoratorskie itd.
- część rozrywkową, czyli przyjęcie weselne, na którym będzie realizowany scenariusz tradycyjnego wesela - powitanie Państwa Młodych, toast, uroczysty obiad, pierwszy taniec, tort weselny, oczepiny.

Jeśli poszukujecie motywu przewodniego swojego wesela – Targi Ślubne organizowane w Resorcie Niegocin w Wilkasach są ku temu doskonałą okazją. 10 listopada 2018 roku będzie to miejsce, w którym znajdziecie pełno inspiracji i pomysłów. Jeśli chcecie zobaczyć, jak przebiegały targi w ubiegłym roku, zajrzyjcie na nasz profil na facebooku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!