XIV Festiwal „Nad Jeziorakiem” 19-20.07 - Siemiany 2019

Data wydarzenia: 19-07-2019
XIV Festiwal „Nad Jeziorakiem” 19-20.07 - Siemiany 2019

Zapraszamy 19-20 lipca 2019 roku na XIV edycję Festiwalu "Nad Jeziorakiem" do nowo wybudowanego amfiteatru w Siemianach.

W 2018 roku na deskach sceny Festiwalu w Siemianach pojawili się: zespół Kortsultalsutajad z Estonii (występ gościnny), Michał Wróblewski (laureat Konkursu Młodych Talentów 2017), zespół Graszband, Ania Dąbrowska z zespołem oraz kabaret Ciach, który był jednocześnie gospodarzem wieczoru.

Gwiazdą tamtego wieczoru była niewątpliwie Ania Dąbrowska, której koncert był po prostu rewelacyjny. Artystka wykonała swoje największe przeboje i oczywiście nie obyło się bez bisów. Przed Anią wystąpił zespół Graszband, który wykonał specjalnie przygotowany program z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

Drugi dzień festiwalu w 2018 roku był równie atrakcyjny. Gospodarzem wieczoru była Ewa Błachnio. Przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowali się: uczestnicy oraz laureaci konkursu Muzycznych Talentów, Czerwony Tulipan, który jest związany z festiwalem siemiańskim od samego początku, Ania Rusowicz z zespołem, Ewa Błachnio i Muzikanty, DE-MONO, a o dobry humor widzów zadbał Kabaret Młodych Panów.

Organizatorami Festiwalu byli: Gmina Iława, Starostwo Powiatowe w Iławie, Stowarzyszenie Przyjaciół Szałkowa „Agro-Tur”, Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie, Rada Sołecka Wsi Szałkowo oraz Koło Gospodyń Wiejskich Szałkowo. 
 
Data wydarzenia: 19-20 lipca 2019r.
Miejsce: Siemiany
 
Więcej informacji: www.goklaseczno.pl
                                   www.facebook.com/goklaseczno
                                   www.gmina-ilawa.pl
                                    www.facebook.com/Gmina-Iława/

 

Źródło: www.gmina-ilawa.pl
Foto: FB/goklaseczno