XII Mazurskie Targi Sportów Wodnych 06-08.09.2019 - Giżycko

Data wydarzenia: 06-09-2019
XII Mazurskie Targi Sportów Wodnych 06-08.09.2019 - Giżycko

Zapraszamy na 12 edycję Mazurskich Targów Sportów Wodnych, która odbędzie w dniach  06-08 września 2019 roku w Giżycku. W mazurskim porcie Stranda nad  jeziorem Kisajno swoje najnowsze oferty zaprezentują światowi producenci sprzętu wodnego. Co niezmiennie odróżnia giżycką wystawę od innych tego typu, to fakt, że premierowe egzemplarze można nie tylko zobaczyć, ale i przetestować bezpośrednio na jeziorze!

Oferta jak zawsze zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Producenci zaprezentują szereg nowości na rynku hausbotów i jachtów motorowych. W programie targów nie zabraknie prezentacji klasycznych łodzi żaglowych, wiosłowych czy kajaków. Poza jednostkami pływającymi promowana będzie oferta ogrzewania jachtowego, pracowni żaglomistrzowskich, osprzętu i wyposażenia łodzi.

Mazurskie Targi Sportów Wodnych w Giżycku, w tym roku również połączone będą z posezonową GIEŁDĄ jachtów i sprzętu wodnego. Mazurskie firmy czarterowe co roku wymieniają jachty w swoich flotach, a używane jednostki po czarterowe trafiają na Giełdę.

Co więcej, każdy, kto posiada do sprzedania używany silnik, sztormiak, żagiel lub inny osprzęt może wystawić go na giełdzie bezpłatnie. Wymagane jest jedynie wcześniejsze zgłoszenie za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej Targów – http://targi.mazury.info.pl

Targom towarzyszyć będą pokazy i prezentacje tematyczne oraz integracyjne wieczory z muzyką szantową. Przez cały czas trwania imprezy czynna będzie targowa tawerna.

Data wydarzenia: 6-8 września 2019r.

Miejsce: Giżycko - Stanica Stranda - jez. Kisajno. 

Więcej informacji: www.targi.mazury.info.pl
Więcej informacji: www.mojegizycko.pl
Więcej informacji: www.gck.gizycko.pl

Więcej informacji FB: www.facebook.com/MazurskieTargiSportowWodnych/
Więcej informacji FB: www.facebook.com/kursnaGIZYCKO/
Więcej informacji FB: www.facebook.com/GizyckieCentrumKultury/

Źródło: www.mojegizycko.pl