XII Festiwal Filmów Krótkometrażowych Grand OFF 19.03. - Mrągowo

Data wydarzenia: 19-03-2019
XII Festiwal Filmów Krótkometrażowych Grand OFF 19.03. - Mrągowo

Zapraszamy 19 marca 2019 roku do Mrągowa na 12 edycję Festiwalu Filmów Krótkometrażowych Grand OFF - pokaz pokonkursowy. Grand Off to najlepsze niezależne krótkie filmy świata.

Festiwal Grand OFF to najważniejsza inicjatywa promująca kino niezależne w Polsce i jedna, z najważniejszych tego typu inicjatyw na świecie. Powołane do życia w 2006 Światowe Nagrody Filmowe Niezależnych GRAND OFF to wydarzenie kulturalne, które zwraca uwagę na zjawisko kina niezależnego i nadaje mu odpowiednią rangę, powagę i prestiż.

Najciekawsze produkcje niezależne z całego świata poddawane są preselekcji i typowane przez profesjonalna Komisję Nominacyjną do nagród w jedenastu kategoriach: scenariusz, reżyseria, zdjęcia, montaż, scenografia, aktorka, aktor, fabuła, dokument, animacja oraz najlepszy film polski.

Filmy nominowane ocenia międzynarodowa Kapituła składająca się z ponad 80 znawców filmu, teoretyków, reżyserów, operatorów, montażystów i aktorów z ponad 30 krajów. Nagrody w postaci pięknych statuetek wręczane są na festiwalowej Gali, która w tym roku odbędzie się 1 grudnia. Wcześniej, w czasie festiwalu, w jednym z warszawskich kin, dedykowany jest widzom bardzo zróżnicowany, interesujący program.

Sugerowany wiek od 15 lat. Wstęp wolny.

Data wydarzenia: 19 marca 2019 r.

Miejsce: Mrągowo. Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. 

Więcej informacji: www.ckit.mragowo.pl
Więcej informacji: www.it.mragowo.pl
Więcej informacji: www.grandoff.eu

Więcej informacji FB: www.facebook.com/festiwal.grandoff/
Więcej informacji FB: www.facebook.com/ckit.mragowo/
Więcej informacji FB: www.facebook.com/MragowskieCentrumInformacjiTurystycznej/

Źródło: www.ckit.mragowo.pl
Foto. www.ckit.mragowo.pl