15. Jubileuszowy Festiwal "Nad Jeziorakiem" - Siemiany 2021

Data wydarzenia: 24-07-2021
15. Jubileuszowy Festiwal "Nad Jeziorakiem" - Siemiany 2021

Zapraszamy w dniach 23-24 lipca 2021 r. na 15. jubileuszową edycję Festiwalu „Nad Jeziorakiem” – Siemiany 2021. Festiwal organizowany w amfiteatrze w Siemianach jak co roku, gromadzi wiele gwiazd polskiej piosenki, artystów z zagranicy oraz gwiazd kabaretu. Festiwalowi towarzyszą stragany z ofertą regionalnej kuchni oraz możliwością zakupu mazurskich pamiątek.

Festiwal połączony będzie z Konkursem Muzycznych Talentów, wernisażem artystycznym (malarze, rzeźbiarze) i wystawą plakatów ze wszystkich edycji imprezy. W trakcie trwania Festiwalu wyświetlane będą filmy ukazujące poprzednie edycje imprezy.

W latach poprzednich na deskach sceny Festiwalu w Siemianach pojawili się: zespół Kortsultalsutajad z Estonii (występ gościnny), Michał Wróblewski (laureat Konkursu Młodych Talentów 2017), zespół Graszband, Ania Dąbrowska z zespołem oraz kabaret Ciach, który był jednocześnie gospodarzem wieczoru.

Gwiazdą poprzednich festiwali była Ania Dąbrowska, której koncert był rewelacyjny. Artystka wykonała swoje największe przeboje i oczywiście nie obyło się bez bisów. Przed Anią wystąpił zespół Graszband, który wykonał specjalnie przygotowany program z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

Organizatorami Festiwalu byli: Gmina Iława, Starostwo Powiatowe w Iławie, Stowarzyszenie Przyjaciół Szałkowa „Agro-Tur”, Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie, Rada Sołecka Wsi Szałkowo oraz Koło Gospodyń Wiejskich Szałkowo.

Data wydarzenia: 23-24 lipca 2021 r.

Więcej informacji na stronie:
www.goklaseczno.pl
www.facebook.com/goklaseczno
www.gmina-ilawa.pl
www.facebook.com/Gmina-Iława/
www.it-ilawa.pl

Miejsce: Siemiany.

Źródło. www.it-ilawa.pl
Fot. www.FB.com/goklaseczno