Jesienne spotkania z poezją

Data wydarzenia: 08-12-2017
Jesienne spotkania z poezją

Zapowiadane na 23 listopada spotkania z poetą Grzegorzem Kociubą, które miały odbyć się w Piszu i Rucianem-Nidzie, z przyczyn niezależnych od organizatora zostały przeniesione na inny termin i odbędą się w piątek, 8 grudnia.

Serdecznie zapraszamy!


Grzegorz Kociuba - poeta z Tarnobrzegu, krytyk literacki, jeden z najbardziej bystrych komentatorów współczesnej poezji, ceniony zarówno przez twórców jak i środowisko recenzentów oraz badaczy literatury. Co ważne, także osoba z dużym doświadczeniem i talentem pedagogicznym.

Spotkanie z Grzegorzem Kociubą odbędzie się w piątek (8 grudnia) o godz. 10.00 w sali Domu Kultury w Rucianem-Nidzie i o godz. 12.30 w auli II Liceum Ogólnokształcącego w Piszu przy ul. Młodzieżowej. Poeta wygłosi prelekcję „Poezja – nie taki diabeł straszny jak ją malują. Dlaczego warto czytać poezję?”.

Organizatorem spotkań jest Muzeum K. I. Gałczyńskiego w Praniu w partnerstwie z Domem Kultury i Zespołem Szkół Leśnych w Rucianem-Nidzie oraz II Liceum Ogólnokształcącym w Piszu. Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.