Zimowy Spływ Kajakowy Rzeką Nidką

Data wydarzenia: 17-01-2015
Zimowy Spływ Kajakowy Rzeką Nidką

Serdecznie zapraszamy na IV Zimowy spływ kajakowy rzeką Nidką, który odbędzie się 17 stycznia (sobota) w ramach Światowego Dnia Śniegu.

Spływ odbędzie się na trasie liczącej 6 kilometrów. Przed uczestnikami 2-godzinna przeprawa wąską i malowniczą rzeką Nidką z Rucianego-Nidy do Wygryn. To nie jedyne atrakcje, które odbędą się 17 stycznia 2015 w Rucianem-Nidze. IV edycja spływu włączona został do obchodów Światowego Dnia Śniegu – FIS World Snow Day – akcji rozgrywanej pod auspicjami Międzynarodowej Federacji Narciarskiej, której celem jest promocja sportów zimowych i aktywnego wypoczynku zimą. Organizatorzy już teraz zapraszają do udziału w zawodach w narciarstwie biegowym i zjeździe na byle czym. Będzie można również wziąć udział w lekcjach biegania na nartach, a najmłodsi zmierzą się w konkursie lepienia bałwana.

Zgłoszenia
Udział w spływie jest bezpłatny. Zapisy przyjmuje Informacja Turystyczna w Rucianem-Nidzie

Tel. 87-423-19-89
e-mail: cit@ruciane-nida.pl  zgłoszeń można również dokonywać na profilu Rucianego-Nidy na Facebooku - www.facebook.com/Miasto.RucianeNida. Organizator zapewnia kajaki, transport powrotny z miejsca zakończenia spływu do Rucianego-Nidy oraz ognisko.

Liczba miejsc ograniczona / udział bezpłatny

Źródło: www.ruciane-nida.pl