Wyścig Rowerowy Mazury MTB Etap5 2019 - Mikołajki

Data wydarzenia: 23-06-2019
Wyścig Rowerowy Mazury MTB Etap5 2019 - Mikołajki

Zapraszamy na Wyścig Rowerowy w Krainie Sielawowego Króla Mazury MTB Etap5 2019, który odbędzie się w dniu 23 czerwca w Mikołajkach. Mikołajki to malownicze miasteczko znajdujące się na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

To idealne miejsce nie tylko dla miłośników żeglarstwa, ale także dla wszystkich, którzy pragną wypocząć aktywnie na łonie przyrody. Najatrakcyjniejszym do tego miejscem jest 20-kilometrowa trasa rowerowa okalając jezioro Łuknajno – jedyny w Polsce rezerwat łabędzia niemego.

Mazurska Wenecja znajduje się nad jeziorem Mikołajskim – przesmykiem łączącym jeziora Śniardwy, Bełdany i Tałty. Każdego roku miasto staje się stolicą rajdów samochodowych, a to za sprawą odbywającego się tu Rajdu Polski.

Start wyścigu zlokalizowany na Placu Wolności w Mikołajkach.

Trasa wyścigu to klasyczny maraton MTB. Duża runda (dystans PRO, EXPERT i HOBBY) o długości ok. 30 kilometrów. Trasa bardzo urozmaicona, szerokie, mazurskie, pofałdowane szutry i kręte dukty leśne przecinać się będą z fantastycznymi singlami na zboczach jeziora Mikołajskie i Bełdany.

Data wydarzenia: 23 czerwca 2019r.

Miejsce: Mikołajki. Powiat  

Więcej informacji: www.mazurymtb.pl
Więcej informacji: www.mikolajki.eu
Więcej informacji: www.it.mragowo.pl

Więcej informacji FB: www.facebook.com/MazuryMTB/
Więcej informacji FB: www.facebook.com/ckklobuk/
Więcej informacji FB: www.facebook.com/MiastoMikolajki/
Więcej informacji FB: www.facebook.com/MragowskieCentrumInformacjiTurystycznej/

Źródło: www.mazurymtb.pl