Wielkanoc 2020 na Warmii i Mazurach

Data wydarzenia: 13-04-2020
Wielkanoc 2020 na Warmii i Mazurach

Święta Wielkanocne to czas radości i bliskości. Są doskonałą okazją do rodzinnych spotkań i celebrowania tradycji. Kojarzą się z pachnącą kwiatami wiosną, zieloną trawą i śpiewem ptaków a przecież Warmia i Mazury to idealne miejsce, by poczuć radość tych pięknych Świąt...

Wybrane Hotele z terenu Warmii i Mazur przygotowały w 2020 roku wyjątkowe pakiety na ten szczególny czas.

               Hotel Zamek Ryn

Wielkanoc na Mazurach 2020 w Hotelu Zamek Ryn

Na Zamku w Rynie Święta Wielkiej Nocy to przyjemność. Przyjemność z odpoczynku, smakowania i bycia razem. Bycia razem inaczej. Cieplej, spokojniej, w bliskości i relaksie. Bądźcie z nami.
więcej >>>

                   Hotel Krasicki

Wielkanoc u Krasickiego 2020 – Hotel Krasicki

Rodzinna i wyjątkowa atmosfera, tradycyjne potrawy na wielkanocnym stole, tradycyjna święconka, codzienne atrakcje dla dzieci i dorosłych – święta wielkanocne spędzone w rodzinnym gronie połączone z odpoczynkiem dostarczą wiele dobrych emocji. Wiosennego świętowania nie będzie końca!
więcej >>>

                   GrandHotel Tiffi

Wielkanoc na Mazurach 2020 w GrandHotel Tiffi

Doskonały pomysł! Zaproś rodzinę i przyjaciół do GrandHotel Tiffi i spędźcie przyjemnie czas relaksując się w Tiffi Spa Dharma, spacerując po malowniczej okolicy, bawiąc się w marokańskim Shisha Bar lub z dziećmi w Tiffilandii.
więcej >>>
 

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Rodzinne Święta Wielkiej Nocy 2020

Zapraszamy do spędzenia Świąt Wielkanocnych w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Bliskość przyrody, wiosenna sceneria, relaksujący spokój oraz ciepła i rodzinna atmosfera pozostawią na długo miłe wspomnienia.
więcej >>>

                  Hotel Anders

Rodzinna Wielkanoc Nad Jeziorem 2020 Hotel Anders

Zapraszamy do spędzenia pięknych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Program pobytu charakteryzuje się przede wszystkim tradycją, a także pozwala rodzinnie, ciekawie, nowocześnie i aktywnie spędzić czas Wielkiej Nocy.
więcej >>>

                  Hotel Mikołajki

Wielkanoc na Ptasiej Wyspie 2020 Hotel Mikołajki

Święto Wielkiej Nocy to radosny wiosenny czas, kiedy przyroda budzi się do życia. Serdecznie zapraszamy na Ptasią Wyspę, gdzie poczujecie Państwo wyjątkowy klimat tego wspaniałego rodzinnego Święta.
więcej >>>
 

                   Hotel Masuria

Rodzinna Wielkanoc na Mazurach 2020 Hotel Masuria

Wiosennie i świątecznie. Zapraszamy do spędzenia pięknych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy w zaciszu Mazur. Urokliwe położenie hotelu na terenie rezerwatu przyrody „Ostoja bobrów na rzece Pasłęce”...
więcej >>>

            Pałac i Folwark Galiny

Rodzinna Wielkanoc w Galinach 2020

Mazurki na Warmii i Mazurach smakują wyśmienicie. Podobnie jak babki, makowce, wędzonki, święconki i wszystko to, czego na wielkanocnym stole zabraknąć nie może. Gorąco zapraszamy na Wielkanoc w Galinach.
więcej >>>

              Termy Warmińskie

Wielkanoc Uciekające Zające 2020 w Termach Warmińskich

Rodzinne święta Wielkanocne pełne atrakcji! Świąteczne menu, zabiegi SPA, Rytuały Saunowe, dostęp do strefy Wellness, przygotowywanie koszyczków świątecznych oraz codziennie atrakcje dla dzieci i dorosłych!
więcej >>>

            Hotel St. Bruno Giżycko

Wielkanoc na Mazurach 2020 - Hotel St. Bruno Giżycko

Spraw by Twoje Święta Wielkanocne spędzone na Mazurach były wyjątkowe i pełne niesamowitych chwil z osobami Tobie bliskimi. Zapraszamy na świąteczny wypoczynek do stolicy Mazur – Krainy Tysiąca Jezior.
więcej >>>

                     Hotel Tajty

 

Wielkanoc 2020 w Hotelu Tajty

Święta Wielkiej nocy bez zgiełku, gotowania, sprzątania, ale pełne rodzinnego ciepła, tradycji, klimatu, chwili relaksu? Tak, to możliwe. Przeżyj Święta z Nami w Hotelu Tajty!
więcej >>>

              Hotel Solar Palace

Wielkanoc z Rodziną na Mazurach 2020 w Hotelu Solar Palace

Rozpocznij wiosnę w świątecznym klimacie. Skorzystaj z naszej  propozycji. Hotel Solar Palace to miejsce w którym poczujesz, że jesteś bliżej natury.
więcej >>>
 

                   Hotel Mazuria

Wielkanoc na Mazurach 2020 w Hotelu Mazuria

Wielkanoc w Hotelu Mazuria - świąteczna atmosfera, tradycyjna polska kuchnia, przepiękne widoki. Zapraszamy do spędzenia tych cudownych chwil z rodziną w naszym hotelu.
więcej >>>

                      Hotel Amax

Wielkanoc 2020 w Hotelu Amax


Zapraszamy na rodzinne Świata Wielkanocne do Hotelu Amax w Mikołajkach – 3 noclegi, 4 dni pobytu.
więcej >>>

               Hotel Natura Mazur

 

Rodzinna Wielkanoc na Mazurach 2020 Hotel Natura Mazur

Oferta obowiązuje w dniach 10.-13.04.2020. Pakiet świąteczny zawiera. Minimum 3 noclegi w komfortowych, rodzinnych pokojach ze śniadaniami w formie bufetu. Uroczyste niedzielne Śniadanie Wielkanocne z tradycyjnym menu…
więcej >>>

 Hotel Ventus Natural  & Medical SPA

Wielkanocny Relaks na Mazurach 2020 Hotel Ventus Gołdap

Oferta dostępna w terminie: 10.04.-13.04.2020 r. Pakiet obejmuje 3 noclegi w luksusowym, przytulnym pokoju, obfite śniadania z produktami własnego wyrobu….
więcej >>>

                 Hotel Gołębiewski

Wielkanocny Program 2020 w Hotelu Gołębiewski

Oferta obowiązuje w dniach 10.-13.04.2020. Pobyt rozpoczyna się obiadem lub kolacją (w zależności od wybranej oferty), kończy śniadaniem…
więcej >>>

                      Hotel Anek

Wielkanoc 2020 w Hotelu Anek

Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami tych wyjątkowych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy!!!! Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy kompleksowy pakiet...
więcej >>>

              Hotel Robert’s Port

Wielkanoc Rodzinna 2020 w Hotelu Robert’s Port

Magiczny klimat, niepowtarzalna atmosfera, wspaniały czas wspólnie spędzony z najbliższymi. Święta poza domem - tylko w Hotelu Robert's Port. Wyjątkowa kuchnia, wielkanocne animacje i relaks w strefie Wellness & SPA.
więcej >>>

         Hotel & Spa Warmia Park

Wielkanoc 2020 w Hotelu SPA Warmia Park

Wielkanoc to czas szczególny, a Warmia i Mazury i hotel WARMIA PARK w Pluskach k/Olsztyna wiosną są szczególnie urokliwe. Słońce wyłania się nieśmiało, a w hotelowym zaciszu rozpościera się atmosfera rodzinnych Świąt Wielkanocnych.
więcej >>>

         Pałac Mortęgi Hotel & Spa

Wielkanoc 2020 w Pałacu Mortęgi

Zapraszamy do spędzenia Świąt Wielkanocnych w naszym klimatycznym Hotelu. Pałac Mortęgi to miejsce wyjątkowe, idealne do spędzenia tych wiosennych dni  w rodzinnym gronie…
więcej >>>

                  Hotel Mazury

 

Rodzinna Wielkanoc 2020 w Hotelu Mazury

Pakiet Wielkanocny obejmuje: 3 noclegi w przestronnych pokojach, uroczyste świąteczne śniadanie Wielkanocne (niedziela), 3 wyśmienite obiadokolacje...
więcej >>>

Foto. Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie