Walentynkowa zabawa w centrum Lubawy!

Data wydarzenia: 11-02-2018
Walentynkowa zabawa w centrum Lubawy!

Autor zdjęcia: freeimages.com

Młodzieżowa Rada Miasta z Lubawy serdecznie zaprasza do udziału w walentynkowej akcji charytatywnej, która przebiegać będzie pod dobrze znanym nam hasłem "Od serca dla serca". Impreza odbędzie się na lubawskim rynku!

Po raz kolejny młodzieżowi radni z Lubawy zapraszają do udziału w imprezie charytatywnej, organizowanej przy okazji Walentynek. Podobną akcję MRM organizowała dwa lata temu i cieszyła się ona sporym zainteresowaniem mieszkańców. Wówczas można było sobie zrobić zdjęcie na romantycznej kanapie, zarówno w parach, jak i rodzinnie. Podobnie będzie i tym razem.

Najbliższa akcja będzie przebiegać, podobnie jak ostatnio, pod hasłem "Od serca dla serca" i odbędzie się w najbliższą niedzielę, 11. lutego w godz. 10.00-16.00 na lubawskim rynku. Każdy za symboliczną cegiełkę będzie mógł zrobić sobie zdjęcie na "miłosnej kanapie" oraz z białym misiem i wesołą różową świnką, a także zakupić ciasto, ofiarowane przez lubawskie cukiernie i piekarnie. Imprezę swoim śpiewem będą urozmaicać dzieci, nieczynna w tym okresie fontanna posłuży jako scena.