V Rajd Rowerowy „Mazurskie Fortyfikacje”

Data wydarzenia: 28-04-2018
V Rajd Rowerowy „Mazurskie Fortyfikacje”

Lokalna Organizacja Turystyczna „MAZURY” organizuje V edycję Rajdu Rowerowego „Mazurskie Fortyfikacje”, który odbędzie się 28-30 kwietnia 2018 r. na terenie powiatu Giżyckiego oraz Węgorzewskiego.

Do wyboru będą 2 rodzaje tras:
A Rodzinna- dla rodzin z dziećmi- trasa z przewodnikiem: Sobota 7 km/ Niedziela 16 km/ Poniedziałek 7 km

B Dla wszystkich- trasa z przewodnikiem:
Sobota 45 km/ Niedziela 50 km/ Poniedziałek 25 km

Uczestnicy rajdu będą przejeżdżać trasy wraz z przewodnikami. Podczas rajdu będzie można podziwiać urokliwe zakątki Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Nasze szlaki rowerowe stanowią jedną z głównych atrakcji na Mazurach, a jazda rowerem w większej grupie to możliwość poznania wspaniałych przyjaciół, wspólnego podziwiania pięknego obszaru Mazur, Giżycka i okolic, aktywnego spędzenia wolnego czasu, rozwijania swojej pasji, poznania historii i dziedzictwa kulturowego naszych terenów.

Organizatorzy po całodniowym wysiłku zapewniają również rozrywkę. W sobotę zaplanowane jest zwiedzanie Twierdzy Boyen i ognisko, a w niedzielę rejs statkiem oraz impreza integracyjna wraz z atrakcjami. W poniedziałek na zakończenie imprezy odbędzie się wspólne pieczenie Króla Ciast, czyli ,,Mazurskiego Sękacza”, Zwiedzanie Muzeum Indian oraz losowanie nagród.

Uczestnicy Rajdu wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród!
Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń

Źródło informacji
http://lotmazury.pl/iv-edycja-rajdu-rowerowego/