Targi 07-08.12 - Vital Sport Arena Expo Mazury w Ostródzie

Data wydarzenia: 07-12-2019
Targi 07-08.12 - Vital Sport Arena Expo Mazury w Ostródzie

Jesteś miłośnikiem zdrowego stylu życia? Nie wyobrażasz sobie dnia bez aktywności sportowej? A może szukasz inspiracji do zdrowego odżywiania? Te targi są dla Ciebie! Będzie gorąco, będzie moc! Od 7 do 8 grudnia 2019 r. w Expo Mazury w Ostródzie celebrujemy zimę w sportowym outficie! Trzy, dwa, jeden… Ruszamy!

Targi Vital Sport Arena zostaną podzielone na cztery strefy: sport, zdrowie, porady i konsultacje oraz rywalizacja. W sekcji sportowej biegacze, rowerzyści, triatloniści, korzystający z siłowni i klubów fitness oraz fani pozostałych rekreacji na świeżym powietrzu będą mieli możliwość znaleźć odpowiednią odzież sportową i obuwie. Wystawcy zaprezentują również sprzęty i akcesoria sportowe oraz sprzęty do sportów ekstremalnych.

Sekcja zdrowotna pozwoli odwiedzającym zapoznać się z tematem dietetyki u dorosłych oraz dzieci. Dla osób aktywnych sportowo zaprezentowana zostanie oferta suplementacji i cateringu dietetycznego. Zaprezentowane zostaną również zagadnienia dotyczące pielęgnacji i kosmetyki ciała.

Targi 07-08.12.2019 - Vital Sport Arena Expo Mazury w Ostródzie

Data wydarzenia: 7-8 grudnia 2019r.

Miejsce: ul. Grunwaldzka 55, Ostróda
  
Więcej informacji: www.vitalsportarena.pl
Dodatkowe info: FB www.facebook.com/vitalsportarena

Źródło: www.vitalsportarena.pl