Sylwester na Warmii i Mazurach - 2020/2021

Data wydarzenia: 01-01-2021
Sylwester na Warmii i Mazurach - 2020/2021

Szampańska zabawa do białego rana, liczne atrakcje i niezapomniane wrażenia! Przywitaj Nowy Rok 2020/2021 w malowniczych regionach Warmii i Mazur. Zobacz jaką ofertę przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie...

Hotele z terenu Warmii i Mazur przygotowały wyjątkowe pakiety na Sylwestra 2020/2021

              
               Hotel Zamek RynHotel Zamek Ryn Sylwester 2020/2021

Tego wieczoru wszystko się może zdarzyć, gdyż zapewniamy wykwintną kolację, program artystyczny i historyczny w klimacie średniowiecza - pokaz walk rycerskich. Spędź tego Sylwestra w naprawdę ekskluzywnym klimacie!
więcej >>>

       
                 Hotel KrasickiBal sylwestrowy 2020/2021 Hotel Krasicki

Najpopularniejsze hity i szampańska zabawa podczas szalonej nocy sylwestrowej. W pakiecie 3 noclegi i dworska biesiada noworoczna. W trakcie wieczoru gwarantujemy ekscytującą podróż muzyczną od lat 70 do współczesności w rytmach najbardziej znanych polskich i zagranicznych wykonawców.
więcej >>>

           
           Hotel GrandHotel Tiffi


Bal Sylwestrowy 2020/2021 w GrandHotel Tiffi

Wejdź tanecznym krokiem w nowy 2021 rok. Niezapomniany Bal Sylwestrowy z muzyką na żywo i Open Barem. To będzie szampańska noc!
więcej >>>

  
  
  Hotel SPA Dr. Irena Eris Wzgórza
                      DylewskieSylwester Hotel SPA Dr Irena Eris 2020/2021 Let's Celebrate!

Zapraszamy na niezapomniany Bal Sylwestrowy w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Wieczór poprowadzi Anna Butrym - aktorka i popularna konferansjerka. Gwarantujemy zdrową dawkę pozytywnej energii...
więcej >>>

               
                 Hotel Mikołajki


Sylwester 2020/2021 Na wyspie Hotel Mikołajki

Impreza sylwestrowa w najlepszym stylu. Marzysz o przywitaniu 2021 roku w wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju miejscu? Takim bez wątpienia jest Hotel Mikołajki***** na Ptasiej Wyspie.
więcej >>>

                 
                   Hotel Anders


 

Sylwester 2020/2021 w Hotelu Anders

Wieczór sylwestrowy spędzimy "na luzie", celebrując spotkanie z najbliższymi podczas kolacji w formie bufetu w Restauracji Pałacowej. Dzieci zapraszamy na wyjątkowe wieczorne animacje sylwestrowe.
więcej >>>

           
           Hotel & SPA Masuria


 

Sylwestrowe 2020/2021 kameralnie w Masuria Hotel & Spa

Jeśli szukasz wytchnienia od miejskiego zgiełku, pragniesz uciec przed hałaśliwymi fajerwerkami i głośną muzyką rozbrzmiewająca do białego rana, spędź Sylwestra w otoczonym ciszą i malowniczymi krajobrazami Masuria Hotel & SPA****.
więcej >>>

          
            Pałac i Folwark GalinyBal Sylwestrowy 2020/2021 w Galinach

Z wielką radością zapraszamy Państwa do Galin na wieńczący rok niezwykły wieczór. W naszym zabytkowym majątku, w sercu pięknej Warmii czeka na Państwa szampańska zabawa.
więcej >>>


Hotel Solar Palace SPA & Wellness

 

Sylwester 2020/2021 bez balu "Chill & Wellness

Nie macie czasu planować wielkich bali, a życie traktujecie tu i teraz? Ta oferta jest dla Was. Spędźcie ten wyjątkowy czas w ekskluzywnym i kameralnym Hotelu Solar Palace w sercu Mazur. 
więcej >>>

                    
                     Hotel Tajty

 

Sylwester 2020/2021 w Hotelu Tajty w stylu Glamour

Pakiet Sylwestrowy w Hotelu Tajty został stworzony z myślą o naszych Gościach, którzy pragną wypocząć i zregenerować siły na najbliższy nadchodzący NOWY 2021 ROK. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszego Hotelowego SPA oraz szerokiego wachlarza innych atrakcji, które oferuje nasz Hotel.
więcej >>>

      
          Hotel St. Bruno Giżycko

 

Sylwestrowy 2020/2021 na Mazurach w Hotelu St. Bruno

Spędź Sylwester na Mazurach. Świętuj z nami Nowy Rok w rytmie szampańskiej zabawy! Sylwester z dziećmi, kinderbal i bogaty program animacyjny. Nowy Rok w rytmie szampańskiej zabawy! Bal sylwestrowy z orkiestrą.
więcej >>>

                   
                    Hotel Anek

 

Sylwester 2020/2021 na Mazurach Hotel Anek

Oferta zawiera pakiet sylwestrowy 4 dni - 3 noce, 30.12.20–02.01.21. 3 noclegi w komfortowych pokojach 2-osobowych, smaczne posiłki w postaci bufetu szwedzkiego, ognisko z grzańcem i muzyka na żywo, kulig lub przejażdżka bryczką.
więcej >>>
 

           
              Hotel Natura Mazur

 

Rodzinny Sylwester 2020/2021 w Naturze Mazur

Pakiet zawiera: minimum 3 noclegi w komfortowo wyposażonych pokojach. Dla dorosłych przewidzieliśmy kolację serwowaną skonstruowaną przez naszego Szefa Kuchni. Dla najmłodszych gości wieczór z atrakcjami.
więcej >>>


                  Hotel Amax

 

Sylwester 2020/2021 w Hotelu Amax

Sylwester w Hotelu Amax od 30 grudnia 2020 r. do 3 stycznia 2021 r.. Pakiet zawiera noclegi w komfortowych pokojach, apartamentach lub willach z kominkiem.
więcej >>>


              Hotel Robert's Port

 

Sylwester 2020/2021 Bal sylwestrowy

Szanownych Gości zapraszamy na Bal Sylwestrowy do hotelu Robert's Port. Doskonała zabawa dla starszych i młodszych w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Codziennie atrakcje dla całej rodziny.
więcej >>>

      
       Pałac Mortęgi Hotel & SPA

 

Kameralny Sylwester 2020/2021 w Pałacu Mortęgi

Pałac Mortęgi**** Hotel & SPA zaprasza do wspólnego świętowania Nowego Roku. Kompleks położony w malowniczej krainie na Mazurach, zimą ukazuje się w wyjątkowej odsłonie. Proponujemy zabawę sylwestrową do białego rana oraz moc innych atrakcji dla dorosłych i dzieci.
więcej >>>

Foto: Hotel Mikołajki