Stand-UP: Paweł Chałupka, Jasiek Borkowski i Darek Gadowski - Iława

Data wydarzenia: 03-02-2019
Stand-UP: Paweł Chałupka, Jasiek Borkowski i Darek Gadowski - Iława

Już 3 lutego, trzech reprezentantów ścisłej czołówki polskiej komedii wystąpi w IOWA Music Bar ze swoimi premierowymi programami.

Wystąpią:
Paweł Chałupka- jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011r. Zdobywca 2 miejsca na Antrakt stand-up festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie "Tylko dla dorosłych", Comedy Central a także na roastcie Tego Typa Mesa oraz Popka.

Jasiek Borkowski- najbardziej charakterystyczny standuper w Polsce, prawdziwy sawant komedii, człowiek, którego umysł działa w obszarach kwantowych. Ma za sobą występy telewizyjne w Comedy Central, TVP2, TVNie i tysiące oddanych fanów. Jego styl to niepowtarzalna mieszanka szczerej zadumy nad światem i anegdot, w którym codzienne sytuacje eksplodują prawdzwe wykwity szaleństwa. Humor zdecydowanie nie dla oceniających po pozorach, a nawet po ozorach (cielęcych).Darek Gadowski- człowiek o wielu zainteresowaniach i nikłej wytrwałości. Obserwator ludzi i życia. Wie co i jak trzeba zrobić, ale uwielbia robić inaczej tylko po to, żeby sprawdzić co ciekawego się wydarzy. Krytyk tradycji i obyczajów. Unika ludzi bez poczucia humoru.

Program przeznaczony dla widzów dorosłych.

Data wydarzenia: 3 lutego 2019 o godz. 20:30
Sprzedaż biletów do: 3 lutego 2019 o godz. 19:30

Ceny biletów: 30 PLN

Miejsce: Iowa Music Bar ul. Władysława Broniewskiego 3, Iława
Więcej informacji i zakup biletów:  www.kupbilecik.pl
                                 
Źródło: www.kupbilecik.pl