Spektakl Teatralny Dziwna Para-Szczytno

Data wydarzenia: 20-05-2019
Spektakl Teatralny Dziwna Para-Szczytno

Zapraszamy 20 maja 2019 roku do Szczytna na spektakl teatralny Dziwna Para. To legendarny hit Broadway'u, a jego autor jest jedynym żyjącym pisarzem, który ma na Broadway'u teatr swego imienia. Jest także najczęściej grywanym komediopisarzem amerykańskim na świecie, przy czym niemal wszystkie jego sztuki zostały przeniesione na ekran również w kinie cieszą się zawrotnym powodzeniem.

Nie inaczej było z filmową wersją "Dziwnej pary", w której wystąpili Jack Lemmon i Walter Mathau. W Teatrze Capitol zobaczą Państwo nasz rodzimy, wspaniały duet komediowy - Artura Barcisia i Cezarego Żaka, którzy wydają się tak różni, jak różni są bohaterowie "Dziwnej pary".

A są to kochający uroki życia dziennikarz sportowy, racjonalista i niepoprawny bałaganiarz - co w końcu doprowadza do rozstania żoną - imieniem Oskar i jego żywe zaprzeczenie, domator, pedant, hipochondryk i histeryk Feliks, którzy spotykają się na cotygodniowych partiach pokera. Kiedy małżeństwo Feliksa również się rozpada, Oskar w trosce o jego los proponuje mu, żeby się do niego wprowadził.

To, co z tego wynika, zderzenie dwóch krańcowo odmiennych charakterów, jest tak zabawne, dowcipne i ciepłe, że skłoniło Dudka Dziewońskiego jednego z naszych najznakomitszych artystów kabaretowych i znawcę lekkiego repertuaru do stwierdzenia: "Neil Simon wie o komedii wszystko!". Dobrej zabawy!

Data wydarzenia: 20 maja 2019 r, godz. 18:00

Więcej informacji na stronie:  www.mdk.miastoszczytno.pl
                                                        www.facebook.com/MDKSzczytno/
                                                       
Więcej informacji i zakup biletów:  www.kupbilecik.pl
Miejsce: Miejski Dom Kultury ul. Polska 12, Szczytno.

Ceny biletów: 90 PLN.     

Źródło: www.kupbilecik.pl