Spektakl Teatralny "Dwie Pary do Pary" - Braniewo 2019

Data wydarzenia: 12-10-2019
Spektakl Teatralny "Dwie Pary do Pary" - Braniewo 2019

Zapraszamy 12 października 2019 roku do Braniewa na spektakl teatralny "Dwie Pary do Pary". Gdy noc poślubna zmienia się w koszmar... Niefortunna pomyłka zmienia noc poślubną młodych i całkowicie niedoświadczonych nowożeńców w prawdziwy koszmar.

Elizabeth i Timothy nie spędzą tych wyjątkowych i jakże ważnych dla nich chwil sami. Niespodziewanie do ich apartamentu hotelowego wkracza inna para świeżo upieczonych i bardziej dojrzałych małżonków. Obie rezerwacje są ważne, wolnych pokoi brak, a Wanda i Frankie ani myślą rezygnować ze swoich planów.

Po chwilowym impasie, rozpoczyna się wojna o pokój. I tak najpiękniejsze chwile na nowej drodze życia obydwu par, zamieniają się w istne wariactwo. Ta noc poślubna będzie bezsenna... Jednak nie takich doznań i atrakcji spodziewali się po niej nowożeńcy. Wypadnięty dysk, mdłości, krwotok z nosa, wspinaczka po rynnie na piętnastym piętrze, telefony od wścibskiej mamusi, bezczelny boy hotelowy wyłudzający napiwki i na koniec... zabawa w chowanego. Czy nowożeńcy zdołają w takich okolicznościach skonsumować swoje małżeństwo?

Data wydarzenia: 12 października 2019 r, godz. 19:00

Więcej informacji na stronie:  www.kupbilecik.pl
                                                      
Miejsce: Braniewskie Centrum Kultury, ul. Katedralna 9. Braniewo.

Źródło: www.kupbilecik.pl
Foto. www.kupbilecik.pl