Spektakl komediowy "Tresowany mężczyzna" - Mrągowo

Data wydarzenia: 15-02-2019
Spektakl komediowy "Tresowany mężczyzna" - Mrągowo

W piątek 15 lutego 2019 r. o godz. 19.00 zapraszamy do Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie na SPEKTAKL KOMEDIOWY "Tresowany mężczyzna" autorstwa Johna von Duffela na motywach bestsellera Esther Vilar "Der dressierte Mann".

O spektaklu:

Kobiety na wysokich stanowiskach i z dobra pensją to fakt. Ale nie każdemu facetowi się to podoba. Tym bardziej, gdy awans przychodzi do młodszej koleżanki z pracy, która jednocześnie jest partnerką w życiu. Sebek (Adam Serowaniec), wychowany co prawda w duchu równouprawnienia, ma z tym ewidentny problem.

To on chciałby być głową rodziny - twardym i stanowczym mężczyzną, który sam decyduje, kiedy wyciągnąć pierścionek zaręczynowy. Tylko czy przebojowa Helena (Marta Chodorowska), jej mama (Katarzyna Kwiatkowska / Dorota Chotecka) i mama Sebka (Justyna Sieńczyłło) pozwolą mu na to? Czy znajdą sposób by go "wytresować" do roli, którą dla niego przewidziały?

Czas trwania spektaklu: 90 min.

Data wydarzenia: 15 luty 2019 o godz. 19:00
Sprzedaż biletów do: 15 luty 2019 o godz. 18:00

Ceny biletów: 85 PLN

Miejsce: Centrum Kultury i Turystyki ul. Warszawska 26, Mrągowo

Więcej informacji i zakup biletów:  www.kupbilecik.pl
                                                                 www.it.mragowo.pl 
                                                    
Bilety w cenie 85 zł do nabycia w recepcji CKiT w Mrągowie, ul Warszawska 26, tel. 89 743 34 66 u Organizatora OPUS ART: informacje, rezerwacje, sprzedaż wysyłkowa, zamówienia grupowe - e-mail: rezerwuj@op.pl   tel. 515 922 426

Źródło: www.kupbilecik.pl   /   www.it.mragowo.pl