Spektakl "Kiedy kota nie ma..."- Braniewo

Data wydarzenia: 13-02-2018
Spektakl "Kiedy kota nie ma..."- Braniewo

Braniewo\\\ Braniewskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl Teatru Capitol pt. „Kiedy kota nie ma…”. Sztukę będzie można zobaczyć 13 lutego o godz. 19.00. Cena biletu: 70 zł. Rezerwacja w sekretariacie Braniewskiego Centrum Kultury.

"Kiedy kota nie ma..." - To myszy harcują.... Ale zawsze istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? - Odpowiedzi na te pytania mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! A jedyna przewidywalna rzecz tego listopadowego wieczoru, to ponad 2,5 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez! "Rewelacyjna gra aktorska Kasi Skrzyneckiej i Jacka Lenartowicza - a Wojciech Wysocki nie ustępuje im ani o krok...." - Fragment recenzji krytyka teatralnego.

W Braniewie wystąpią: Jacek Lenartowicz, Viola Arlak, Cynthia Kaszyńska, Piotr Zelt, Marta Wierzbicka, Roksana Szmigiero.

Rezerwacje i bilety: sekretariat Braniewskiego Centrum Kultury tel. 55 620 82 00;

Online: https://www.kupbilecik.pl/impreza-22663-kiedy.kota.nie.ma.braniewo.html

Cena biletu: 70 zł.