Smak Suszy Tomasza Sekielskiego

Data wydarzenia: 12-12-2017
 Smak Suszy Tomasza Sekielskiego

We wtorek, 12 grudnia o godz. 17 w księgarni Book Book przy al. Grunwaldzkiej obędzie się spotkanie autorskie Tomaszem Sekielskim, autorem thrillera politycznego pt. Smak Suszy. Spotkanie poprowadzi Paweł Wielopolski.

Tomasz Sekielski w drugiej części thrillera politycznego pt. Smak Suszy sięga po tematy, które wywołały burzę medialną w Polsce. Inspiruje się nimi, wrzuca do fabularnej machiny, a nieznane nam wątki (hodowla ludzkich embrionów w celach konsumpcyjnych!) nie dadzą nam spokojnie zasnąć. Podaje na talerzu wydarzenia, wśród których z łatwością odszyfrujemy głośne sprawy ostatnich lat czy miesięcy. Intryguje - bo niektórych nie rozpoznamy i będziemy się zastanawiać, co z nich jest (przerażającą!) prawdą oraz co Sekielski tak naprawdę wie!
    
     Tomasz Sekielski – pomysłodawca i założyciel wydawnictwa Od deski do deski – dziennikarz śledczy, reporter, korespondent, pisarz i reżyser, wydawca. Jest twórcą wielu programów telewizyjnych (m.in. „Prześwietlenie”, „Teraz My!”, „Czarno na białym”, „Po prostu”), a także filmów dokumentalnych (m.in. „Władcy marionetek”). Jest autorem bestsellerowej trylogii Sejf. Wyróżniony prestiżowymi nagrodami: m.in. Dziennikarz Roku, Grand Press, Wiktory, Telekamery, Niptel. Dziś związany z Fokus TV oraz Nowa TV. Z powodzeniem przewodzi wydawnictwu „Od deski do deski”, które stawia na otaczającą nas rzeczywistość i specjalizuje się w fabularyzowanych reportażach.