Seks, prochy i rock and roll w Mikołajkach

Data wydarzenia: 14-07-2017
Seks, prochy i rock and roll w Mikołajkach

W piątek 14 lipca 2017 o godzinie 19.00 w Centrum Kultury Kłobuk wystąpi ze swym monodramem Hubert Jarczak.

Aktor znany jest szerszej publiczności z seriali takich jak „Pierwsza Miłość” oraz „Barwy Szczęścia” Wystąpił również w innych produkcjach, np. „Ojciec Mateusz”, „Na dobre i na złe”, „Komisarz Alex”. Na co dzień występuje w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi.

Tytuł spektaklu to „Seks, prochy i rock & roll”

Tekst utrzymany w konwencji monodramu podzielony został na pięć monologów, w których każdy z bohaterów obrazuje wizję swojego życia. Pośród galerii różnych typów znajdzie się kloszard, mężczyzna uzależniony od seksu czy młody chłopak z ogromnym kacem po sobotnim wieczorze kawalerskim. Monologom wszystkich bohaterów towarzyszy seks i prochy, i chociaż wydaje się, że wszyscy dobrze się bawią w swoich mikro światach, każdy pod maską pewności siebie skrywa wewnętrzną pustkę i niemożność odnalezienia się we współczesnym świecie.


SEKS, PROCHY I ROCK & ROLL

14 LIPCA

GODZINA 19:00

SALA WIDOWISKOWA CENTRUM KULTURY "KŁOBUK"

CENA 20 zł

SPEKTAKL DLA WIDZÓW DOROSŁYCH

BILETY DO NABYCIA W INFORMACJI TURYSTYCZNEJ (TEL. 728 457 122)

ORAZ W CENTRUM KULTURY "KŁOBUK" (tel. 87 421 61 46)


Hubert Jarczak ur. 22.08.1984 r. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Studia ukończył w 2009 roku. Debiutował w Teatrze Polonia w Warszawie w spektaklu „Bagdad Cafe” w reżyserii Krystyny Jandy. Aktualnie Huberta można zobaczyc na deskach Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi. Zagrał w filmach takich jak: ''Afonia i pszczoły'', ''Wenecja'' Jana Jakuba Kolskiego czy ''Łóżko'' Carlosa Kasuskiego. W serialu ''Pierwsza miłość'' wcielał się w postać Aleksa.

Zapraszam na monodram pt.: „Sex, prochy i rock & roll”  Erica Bogosiana. Tekst jest szalenie aktualny, prowokacyjny, dowcipny. Wcielam się w różne postaci, barwne postaci. Jestem pewien, że będziecie długo wspominać ten wieczór spędzony ze mną i z Bogosianem.