Recital Michała Bajora w Iławie

Data wydarzenia: 04-02-2017
Recital Michała Bajora w Iławie

Iławskie Centrum Kultury zaprasza na recital Michała Bajora – „Moja miłość”, który odbędzie się 4 lutego o godz.18.00 w Kinoteatrze Pasja w Iławie. Cena biletu: 60zł.

„Moja miłość” to kolejny już recital autorski Michała Bajora , a także 19-ta CD pod tym samym tytułem .To również trzecie z rzędu / po „Od Piaf do Garou” i „ Moje podróże”/,spotkanie artysty z mistrzem piosenkowych perełek, Wojciechem Młynarskim .Tym razem wykonawca zebrał 17 przebojów o miłości. .Piosenek nuconych od pokoleń i znanych wszystkim pokoleniom słuchaczy .Wystarczy wymienić min .takie jak „Prześliczna wiolonczelistka” , „Odkryjemy miłość nieznaną” , „Och, życie kocham cię nad życie” czy „Lubię wracać” .

Śpiewane do dzisiaj przez wybitne piosenkarki i piosenkarzy , wybrane przez artystę z setek utworów , które mistrzowsko podarował nam przez dziesiątki lat Wojciech Młynarski. W trakcie koncertu Michał Bajor wykona również dwie nowe piosenki , napisane dla niego przez mistrza , a nagrane na płycie w duetach z Alicją Majewską i Anią Wyszkoni. Zapraszamy na wieczór pełen przebojowych wspomnień. Wieczór bardzo melodyjny , z piosenkami w najróżniejszych klimatach i rytmach.

Źródło: www.ickilawa.pl