Polska Noc Kabaretowa - Reaktywacja Ostróda 2021

Data wydarzenia: 06-08-2021
Polska Noc Kabaretowa - Reaktywacja Ostróda 2021

Zapraszamy 6 sierpnia 2021 r. do Ostródy na Polską Noc Kabaretową – Reaktywacja Ostróda 2021.

Ale się stęskniliśmy!

Po miesiącach tworzenia nowości, dopracowywania materiału w czterech ścianach, niezliczonych próbach w domu, wreszcie nadszedł czas, kiedy znów możemy się spotkać. Wracamy z ogromną energią i chęcią rozbawienia Was. Bo nic nie zastąpi najlepszej rozrywki na żywo!

W tym roku zabieramy Was do studia telewizji śniadaniowej, w której zaserwujemy dawkę aktualności, spotkania z niezwykłymi osobistościami i rozmowy, jakich jeszcze nie było.

Na scenie jak zwykle mieszanka wybuchowa – zestaw artystów wybitnych: po raz pierwszy w roli prowadzących Kabaret K2, który pokochaliście podczas poprzednich edycji PNK, a także artyści z samej czołówki – Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki oraz po raz pierwszy w naszej ekipie Kabaret Młodych Panów!

Przed Wami zupełnie nowa Polska Noc Kabaretowa złożona z samych premierowych skeczy, dla wszystkich stęsknionych dobrej rozrywki i beztroskiej zabawy. A wszystko to w bezpiecznych warunkach, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

Data wydarzenia: 6 sierpnia 2021 r., godz. 20:00.

Więcej informacji na stronie:
www.polskanockabaretowa.pl
www.facebook.com/polskanockabaretowa/

Sprzedaż biletów: www.polskanockabaretowa.pl/ostroda/

Miejsce: Ostróda. Amfiteatr, ul. Adama Mickiewicza 17A.

Źródło: www.polskanockabaretowa.pl
Fot. www.polskanockabaretowa.pl