Puchar Polski Omega CUP PORTA - Jeziorak 2021

Data wydarzenia: 23-05-2021
Puchar Polski Omega CUP PORTA  - Jeziorak 2021

Zapraszamy w dniach 22-23 maja 2021 r. do Sarnówka k. Iławy na Regaty Omega Cup Porta Puchar Polski – Jeziorak 2021.

Regaty odbędą się w na akwenie Duży Jeziorak i będą trzecią imprezą z cyklu PORTA PUCHAR POLSKI 2021 klasy Omega. Partnerem tytularnym klasy od sezonu 2020 została firma PORTA, najbardziej rozpoznawalna marka drzwi w Polsce.

Klasa Omega to najbardziej popularna w Polsce klasa jachtów żaglowych, regatowych i turystycznych, przeznaczona do żeglugi śródlądowej.  W ostatnich latach klasa Omega bardzo rozwinęła się sportowo z klasy typowo turystycznej do klasy o mocnych aspiracjach sportowych.

Obecnie regatowe Omegi są wyposażone w trapez do balastowania, spinaker, pompki samowylewające, liczne regulacje żagli. Oprócz Mistrzostw Polski są rozgrywane regaty z cyklu Pucharu Polski oraz liczne zawody mniejszej rangi.

Data wydarzenia: 22-23 maja 2021 r.

Zapisy na regaty: www.klasaomega.pl

Więcej informacji na stronie:
www.klasaomega.pl
www.facebook.com/klasaomega/
www.podomega.pl
www.facebook.com/podomega/
www.sarnowek.tvp.pl

Miejsce: Sarnówek – akwen jeziora Duży Jeziorak pomiędzy Sarnówkiem a Szałkowem. Ośrodek Wczasowy Telewizji Polskiej w Sarnówku.

Organizator: Polski Związek Klasa Omega w Olsztynie, Przedsiębiorstwo Handlowo-Gatronomiczno-Turystyczne „Pod Omegą” w Iławie, Ośrodek Wczasowy Telewizji Polskiej w Sarnówku.

Źródło: www.klasaomega.pl
Fot. Redakcja / www.klasaomega.pl