Olsztynecka Majówka 2016

Data wydarzenia: 01-05-2016
Olsztynecka Majówka 2016

Zapraszamy w dniach 1-3 maja na Olsztynecką Majówkę 2016, organizatorzy przewidują mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. 

1 maja (niedziela) zaczniemy bardzo aktywnie, a to za sprawą Otwarcia Sezonu Turystki Aktywnej. Na spływ kajakowy i rajd rowerowy można zapisywać się w informacji turystycznej w olsztyneckim ratuszu. Od wczesnych godzin popołudniowych do późnych godzin wieczornych zaprosimy na pełne mocnego brzmienia Ogólnopolskie Konfrontacje Zespołów Rockowych PRO ROCK 2016. Dla młodszych o godzinie 13:00 tradycyjny niedzielny Poranek Filmowy Dla Dzieci oczywiście w Kinie Grunwald.

2 maja (poniedziałek) to dzień pełen zabawy. Od godziny 16:00 w Parku Kultury Rozrywki i Sportu rodzice będą mogli pokazać swoim pociechom jak kiedyś spędzało się czas. Będzie można zagrać m.in. w klasy, w gumę, czy kapsle. Oprócz tego zachęcimy do wspólnych ćwiczeń ze Studiem Fitness Aerobit, posłuchamy zespołów muzycznych z MDK w Olsztynku i obejrzeć pokazy tańca i parkour’u. O godzinie 18:00 rozpoczniemy tegoroczną edycję Letniej Akademii Siatkówki Plażowej.

3 maja (środa) o godzinie 10:30 w Kościele pw. NSPJ w Olsztynku odbędzie się uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: http://mdkolsztynek.pl