Nie nudź się w ferie! Weź udział w konkursie „Stok nie jest dla bałwanów”

Data wydarzenia: 05-02-2018
Nie nudź się w ferie! Weź udział w konkursie „Stok nie jest dla bałwanów”

Rozpoczęły się ferie zimowe, a wraz z nimi konkurs plastyczny pn. „Stok nie jest dla bałwanów” będący częścią ogólnopolskiej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Konkurs adresowany jest do uczniów w wieku do lat 16.

A zatem nie nudź się w ferie tylko weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody. Konkurs polega na zilustrowaniu Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej.

Warunkiem uczestniczenia w nim jest wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką rysunkową, malarską lub przy użyciu programów komputerowych przez osobę urodzoną w roku 2002 lub później.

Następnie swoją pracę, wraz z załączoną kartą zgłoszenia, należy przesłać ( lub przynieść osobiście) w terminie do dnia 5 lutego 2018 roku na adres: Komenda Powiatowa Policji w Piszu, ul. Armii Krajowej 1, 12-200 Pisz z dopiskiem : „Konkurs plastyczny”

To powiatowy etap konkursu, gdzie jury wyłoni autorów najładniejszych i najciekawszych prac, które to zostaną nagrodzone. Wszystkie nadesłane prace przesłane zostaną na etap ogólnopolski do Komendy Głównej Policji, gdzie na laureatów czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Komendanta Głównego Policji oraz Fundację PZU.

Szczegóły konkursu, regulamin oraz kartę zgłoszenia można znaleźć na internetowej stronie KPP Pisz: http://pisz.policja.gov.pl/