Neo-Nówka w Lidzbarku Warmińskim

Data wydarzenia: 26-05-2018
Neo-Nówka w Lidzbarku Warmińskim

Satyrycy z wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka pojawią się w Lidzbarskim Domu Kultury w Dniu Matki z nowym programem

Autor zdjęcia: materiały kabaretu

W skład kabaretu Neo-Nówka wchodzi lidzbarczanin — nasz były kolega redakcyjny Radek Bielecki. Nic więc dziwnego, że co jakiś czas pojawia się w rodzinnym mieście. Tym razem przyjdzie z kolegami z kabaretu.

Satyrycy z wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka pojawią się w Lidzbarskim Domu Kultury w Dniu Matki z nowym programem.
Program ten nosi tytuł "Kazik sam w domu”.

Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn.

Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić.

Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki.
Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu”. Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów.

Przypominamy. Kabaret z nowym programem będzie można zobaczyć w Lidzbarskim Domu Kultury 26 maja o godz. 16.00. Bilety do nabycia w Lidzbarskim Domu Kultury. Tam też będzie można uzyskać szczegółowe informacje o tym wydarzeniu.