Narodowy Balet Gruzji "Sukhishvili" - Olsztyn

Data wydarzenia: 05-02-2019
Narodowy Balet Gruzji "Sukhishvili" - Olsztyn

Zapraszamy 5 lutego 2019 roku do Olsztyna na unikalne show taneczne- 100 tancerzy i orkiestra na scenie. Gruziński balet narodowy "Sukhishvili"- jeden z czołowych i największych tanecznych zespołów świata, który posiada swoją własną orkiestrę. W swojej historii wyruszył na ponad 300 tournée, członkowie zespołu 11 razy objechali 5 kontynentów i 90 krajów, odbyli tysiące koncertów, które łącznie widziało dziesiątki milionów widzów na całym świecie!

Występ zespołu nazwano "najlepszym show na Broadwayu", w Australii uznany był on za "ósmy cud świata", a po koncercie na najsłynniejszej scenie w Lа Scala, kurtynę podnoszono aż 14 razy, pobijając tym samym rekord Caruso (podniesienie kurtyny 11 razy).

Gruziński Balet Narodowy "Sukhishvili" powstał 70 lat temu i bazuje na tradycyjnych tańcach narodowych, ale żeby występy były jeszcze bardziej spektakularne, powstały nowe układy, będące doskonałym połączeniem urokliwego folku i kroków współczesnych. Elementy sztuki walki i akrobacje, bajecznie kolorowe kostiumy oraz dynamiczna, opowiedziana z niebywałą pasją historia sprawiają, że "Sukhishvili" stanowi doskonałe show dla całej rodziny: od dzieci aż po seniorów.

Zespół cały czas odświeża i aktualizuje swój program. W ramach europejskiej trasy koncertowej roku 2019 - widzowie zobaczą najnowszy program koncertu, otrzymają z niczym nie porównywalne emocje i potężny ładunek energii, który można uzyskać tylko na koncercie Narodowego Baletu Gruzji "Sukhishvili".

Data wydarzenia: 5 lutego 2019 o godz. 19:00
Sprzedaż biletów do: 5 lutego 2019 o godz. 18:00

Ceny biletów: od 80 do 170 PLN

Miejsce: Hala URANIA al. Piłsudskiego 44, Olsztyn

Więcej informacji i zakup biletów:  www.kupbilecik.pl
                                  
Źródło: www.kupbilecik.pl