Największe gwiazy YouTube'a po raz czwarty w Węgorzewie!

Data wydarzenia: 26-05-2018
Największe gwiazy YouTube'a po raz czwarty w Węgorzewie!

Autor zdjęcia: Archiwum Róży Wiatrów

Już po raz czwarty gwiazdy YouTuba zawitają do naszego miasta. W tegorocznych regatach popłynie m.in.: Cyber Marian, Magik Y, 5 Sposobów na czy Beksy.

Rekordowa pod względem uczestników IV edycja Żeglarskich Mistrzostw Polski YouTuberów o Puchar Róży Wiatrów odbędzie się już 26 maja na jeziorze Święcajty. Ideą wydarzenia jest promocja regionu Mazur oraz idei żeglarstwa wśród młodych osób. W tegorocznej edycji regat weźmie udział ponad 60 najpopularniejszych twórców YouTube`a! Dla fanów będzie więc to nie tylko szansa do zebrania autografów, czy zrobienia pamiątkowych zdjęć i filmików, ale także porozmawiania z ulubionymi twórcami. Dodatkowo uczestnicy regat przygotowywać będą relacje wideo z przebiegu rywalizacji, dzięki czemu każdy będzie mógł zobaczyć zaciętą walkę od kuchni i poczuć smak prawdziwej żeglarskiej przygody. Filmy YouTuberów z dotychczasowych edycji obejrzano ponad 7 000 000 razy.

Misją wydarzenia jest promocja regionu Mazur oraz idei żeglarstwa wśród młodych osób. Dzięki obecności influencerów fani mogą zobaczyć czym jest żeglarstwo.
— To piękna dyscyplina, która szybko może przerodzić się w prawdziwą pasją — mówi Bartek Milewski, organizator wydarzenia. — Poza świetną zabawą i sportową rywalizacją, uczy pracy w zespole, odpowiedzialności i kształtuje charaktery. Organizując regaty z udziałem influencerów, którzy bez wątpienia są dziś idolami, chcemy przybliżyć młodym osobom tematykę żeglarstwa i zachęcić ich również do spróbowania swoich sił na wodzie. Stale rosnąca frekwencja i zainteresowanie wydarzeniem z każdą kolejną edycją, jest chyba najlepszym dowodem na to, że żeglarstwo to świetna sprawa.

Z każdą edycją wydarzenie rośnie w siłę, przybywa uczestników, filmów oraz wyświetleń. W tegorocznych regatach pojawi się wiele nowych twarzy. W sumie na starcie regat stawi się aż 13 załóg, składających się z ponad 60 twórców. Łączna liczba subskrypcji YouTuberów wynosi ponad i 19 000 000. To kolejny rekord zarówno pod względem ilości uczestników, jak również zasięgu wydarzenia.
(red, źródło: biuro organizacyjne regat)

Oficjalna lista załóg IV edycji Regat YouTuberów o Puchar Róży Wiatrów:

ZAŁOGA 1: Ajgor Ignacy, Magic of Y, Beksy Czuga
ZAŁOGA 2: Agnieszka Grzelak, SMAV, Dominik Rupiński, Aleksandra Długołęcka
ZAŁOGA 3: Olciiak, Olsikowa, Max Krasoń
ZAŁOGA 4: Astrofaza, EMCE Kwadrat, Matura to Bzdura
ZAŁOGA 5: 5 sposobów, na Kuzyn Hindus
ZAŁOGA 6: Wojtek Szumański, Cyber Marian, Autostopem na koniec świata
ZAŁOGA 7: DeeJay, Worot, Luure, Rudy Człowiek, Sadam
ZAŁOGA 8: Wybrakowana, CTSG87, MrSetoKami, Sou Shibo, That`s Alien, El Buczo
ZAŁOGA 9: Madeline Gavi, Epic Cheat Meal, Ihanio, Bartek bez przepisu
ZAŁOGA 10: Sprytne Babki
ZAŁOGA 11: SmiechawaTV
ZAŁOGA 12: Czas Gentlemanów, Motodoradca, Porady Rowerowe, Terenwizja, Kuchnia Renaty
ZAŁOGA 14: Waksy, Ponki