Mnóstwo atrakcji, mnóstwo emocji i radosna atmosfera w Expo Mazury

Data wydarzenia: 04-12-2018
Mnóstwo atrakcji, mnóstwo emocji i radosna atmosfera w Expo Mazury

Ostródzkie Centrum Kongresowe i Wystawiennicze zaprasza na szóstą edycję Bajkowego Mikołaja – w pierwszy weekend grudnia hale wypełni prawdziwie świąteczna atmosfera.

Tradycyjnie już sezon targowy w Expo Mazury kończy wydarzenie inne niż wszystkie. To Bajkowy Mikołaj – impreza, której głównym celem jest przynosić radość. To impreza robiona dla dzieci i to głównie z myślą o nich organizatorzy przygotowują atrakcje. Cieszy się ona niezmiennym powodzeniem od sześciu lat, a ubiegłoroczną edycję odwiedziło ponad 15 000 osób. A co w tym roku? Na 14 000m2 na najmłodszych będzie czekać największy dmuchany plan zabaw w Europie, karuzela, euro-bungee, zjeżdżalnie, gokarty, animacje, warsztaty radiowe, konkursy, pokazy, atrakcje sportowe oraz prawdziwy Święty Mikołaj, a to wszystko – podobnie jak wstęp na imprezę – bezpłatnie. Organizatorzy przewidują także coś dla dorosłych czyli Jarmark Świąteczny, a na nim rękodzieło, regionalne przysmaki, ozdoby świąteczne – świetna okazja by kupić wyjątkowe prezenty.

Święta to czas czynienia dobra i Expo Mazury pamięta także o tym, dlatego można spodziewać się na Bajkowym Mikołaju także akcji charytatywnych wspierających zarówno dzieci jak i zwierzęta.

więcej informacji na www.bajkowymikolaj.pl