Mężczyzna idealny - Nidzica

Data wydarzenia: 27-01-2018
Mężczyzna idealny - Nidzica

27 stycznia o godz. 18:00 w kinie Wenus wystawiona zostanie znakomita komedia teatralna "Mężczyzna Idealny" w obsadzie: Małgorzata Lewińska, Michał Milowicz, Maciej Damięcki ,Artur Dziurman.

Mężczyzna idealny
Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna, do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy’om, niż instytutowi naukowemu.

Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i biogenetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą „wyprodukowania” mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej „wyhodować” pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić. Opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Ale kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny idealnego?
Wybór pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd, ludzkość nie znała. Profesor usiłuje powstrzymać szaleństwo uczonej koleżanki. Wie, że kształtowanie dowolnych ludzi, poprzez przeszczepianie osobowości - może być zagrożeniem dla całego świata, gdyby ta metoda dostała się w ręce szaleńców, polityków czy generałów. Zaczyna się walka, intrygi, komiczne zwroty akcji i zamiany ról - jest romans, spisek i seans seksterapeutyczny, jest terapia śmiechem i „rozbierany poker”, jest czworo bohaterów, ale nikt, nie jest tym, za kogo się podaje. Wszyscy kogoś udają.

Czy profesor zatrzyma szalony eksperyment? Czy mężczyzna idealny rzeczywiście istnieje? Czy można przeszczepiać osobowość? Oto pytania, na które odpowiedzą znani aktorzy, w najzabawniejszej komedii o mężczyznach idealnych, o szalonej pani naukowiec i klinice psychiatrycznej, która, zaczyna coraz bardziej przypominać nasz świat….

Obsada:

Katarzyna Cichopek
Popularność zyskała dzięki roli Kingi Zduńskiej w serialu M jak miłość oraz dzięki udziałowi w programach: Taniec z gwiazdami, Jak Oni Śpiewają? i Tylko nas dwoje.

Małgorzata Lewińska
Polska aktorka, znana z roli Patrycji Cwał-Wiśniewskiej w komediowym serialu Lokatorzy oraz jego spin-offie Sąsiedzi.

Ewa Lorska
Aktorka. Występowała w teatrach: Dramatycznym im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu (1999) i Komedia w Warszawie (2002, 2006). Od roku 2000 związana z Teatrem Rampa na Targówku w Warszawie.

Michał Milowicz
Jego debiut teatralny miał miejsce 21 stycznia 1995. Zagrał wtedy w musicalu Elvis (reż. Janusz Józefowicz) na scenie Teatru Studio Buffo w Warszawie.

Artur Dziurman
W latach 1987-1989 aktor krakowskiego Teatru Bagatela, a od września 1989 Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej. Brał udział w drugiej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Taniec z gwiazdami.

Krzysztof Ibisz
Polski dziennikarz, prezenter telewizyjny, aktor, przedsiębiorca i poseł na Sejm RP I kadencji.

Maciej Damięcki
W 1981 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie, a 12 czerwca 1982 r. miał miejsce jego debiut teatralny. W latach 1982-1988 był aktorem Teatru Ateneum wWarszawie.

Jacek Kawalec
Polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy. Pierwszy prowadzący program telewizyjny Randka w ciemno.

Piotr Pręgowski
W 1979 roku ukończył PWST w Warszawie. 16 listopada 1984 roku zadebiutował na deskach Operetki Warszawskiej w musicalu Boso, ale w ostrogach.

Andrzej Beya-Zaborski
Polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny; także reżyser teatralny. Obecnie mieszka w Białymstoku. Absolwent PWST w Warszawie Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku.

Tadeusz Ross
Znany z licznych telewizyjnych i estradowych występów satyrycznych i kabaretowych, w szczególności z programu Zulu-Gula.

Dariusz Kordek
Polski aktor teatralny, musicalowy, filmowy i telewizyjny, piosenkarz.

bilety/55,-zł/ do nabycia w kasie kina -tel.510 920 651, u organizatora -tel. 651; 603 233 363;
na str.intern.kupbilecik