Medieval Games 2021 Hotel Zamek Ryn

Data wydarzenia: 29-08-2021
Medieval Games 2021 Hotel Zamek Ryn

Zapraszamy w dniach 27-29 sierpnia 2021 r. do Hotelu Zamek Ryn na 4. edycję Medieval Games 2021 największych zawodów crossfit w Polsce.

Kategoria Masters – każda grupa wiekowa ma swoją własną tabelę kwalifikacyjną. O przynależności do grupy wiekowej decyduje rocznik, czyli wiek zawodnika w 2020 roku bez względu na dzień urodzin: Start w kategoriach starszych niż wskazane przez nasz rocznik jest niedozwolony.

Start w kategoriach młodszych niż nasz rocznik jest dozwolony. Możliwość udziału zawodnika masters w kilku kwalifikacjach jest dozwolona, wymagane oddzielne zapisanie się do każdej tabeli. Do finałów awansuje top 16 zawodników masters 35+ oraz po 8 zawodników z pozostałych kategorii masters.

Podczas finałów w kategorii masters 35+ trzy zadania dla całej stawki i zadanie 4 dla najsprawniejszej 8 (pkt x2). Pozostałe kategorie masters walczą od początku do końca wykonując 4 zadania (niektóre mogą składać się z kilku części). W kategoriach masters poziom trudności będzie narastał z każdym kolejnym zadaniem.

Data wydarzenia: 27-29 sierpnia 2021 r.

Więcej informacji na stronie:
www.zamekryn.pl
www.facebook.com/medievalgamesCF/

Miejsce: Ryn. Hotel Zamek Ryn.

Źródło: www.zamekryn.pl
Fot. www.FB.com/medievalgamesCF/