Mazury Stand-up Festival - Giżycko 2021

Data wydarzenia: 01-08-2021
Mazury Stand-up Festival - Giżycko 2021

Zapraszamy w dniu 1 sierpnia 2021 r. do Giżycka na 2. edycję imprezy Mazury Stand-up Festival – Giżycko 2021. Czołówka polskich komików na żywo w środku wakacji w sercu Krainy Wielkich Jezior. Nie może Cię zabraknąć.

W tych dniach od 29 lipca do 1 sierpnia odbywa się „Święto Twierdzy Boyen” – 2021.

Wśród atrakcji min.: dioramy historyczne, jarmark z regionaliami i militariami, defilada historyczna, warsztaty, konkursy i koncerty. Oczywiście nie zabraknie największej w Polsce I-wojennej inscenizacji historycznej – “Bój o Twierdzę Boyen”.
Zapraszamy!

Twierdza Boyen to miejsce, gdzie od kilku lat odbywa się „Święto Twierdzy Boyen”. Kiermasz rozmaitości, stoiska gastronomiczne, kino plenerowe, warsztaty z rzeźby czy malarstwa, to jedne z wielu atrakcji oferowanych dzieciom, młodzieży i dorosłym.

Będzie to czterodniowa przygoda z historią giżyckiej fortyfikacji, a to dzięki przewodnikom, którzy będą oprowadzać i opowiadać o dawnym militarnym funkcjonowaniu twierdzy oraz jej znaczeniu z życiu mieszkańców Giżycka. Piknik historyczno-militarny, dioramy, defilada ulicami miasta start Pasaż Portowy, MIĘDZYNARODOWA INSCENIZACJA HISTORYCZNA sobota 31 lipca, kreatywne warsztaty artystyczno-ekologiczne, KONCERT.

Data wydarzenia: 1 sierpnia 2021 r.

Więcej informacji na stronie:
www.mojegizycko.pl
www.twierdza.gizycko.pl
www.facebook.com/events/
www.facebook.com/twierdzaboyen.twierdz/
www.facebook.com/kursnaGIZYCKO/

Zakup biletu: www.biletomat.pl

Miejsce: Giżycko – Twierdza Boyen.

Organizatorzy: Please, Stand-up! agencja KOSMOS, Giżyckie Centrum Kultury i Miasto Giżycko.

Źródło: www.FB.com/events/
Fot. www.FB.com/events/