Majówka 2019 na Warmii i Mazurach

Data wydarzenia: 01-05-2019
Majówka 2019 na Warmii i Mazurach

Zaplanuj wypoczynek w ciszy i spokoju, wśród śpiewu ptaków i zapachu lasu. Rozpocznij sezon grillowy nad jeziorem! Weekend majówkowy 2019 to doskonała okazja, by odwiedzić Warmię i Mazury. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z ofert!

Hotele z terenu Warmii i Mazur przygotowały wyjątkowe pakiety na Majówkę 2019.

               Hotel Zamek Ryn

 

Majówka 2019 na Zamku w Rynie

Uśmiechnięte buzie dzieci, słodki relaks na łonie mazurskiej natury, wspólne wiosenne chwile w unikatowym miejscu. Rozbujane fantazją atrakcje i inspirująca kuchnia. Majówkowy chillout na Zamku to odpowiedź na Wasze marzenia.
więcej >>>

               Hotel Krasicki

 

Majówka u Krasickiego 2019 Hotel Krasicki

Majówka kojarzy nam się z rodzinnymi wycieczkami rowerowymi, piknikami, pierwszym wypadem na kajaki, soczystą wiosenną zielenią, gorącym Słońcem, zapachem świeżo skoszonej trawy. Warmińska przyroda daje możliwości na te wszystkie przyjemności.
więcej >>>

                GrandHotel Tiffi

 

Majówka 2019 nad Jeziorakiem w GrandHotel Tiffi

Zapraszamy na Majówkę w najlepszym stylu do GrandHotel Tiffi nad brzegiem najdłuższego jeziora w Polsce - Jeziorak.
więcej >>>
 

                  Hotel Anders

 

Rodzinna Majówka 2019 w Hotelu Anders

Zapraszamy Państwa do aktywnego wypoczynku – naturalnie na Mazurach. Przyroda otaczająca hotel sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu oraz uprawianiu sportu. Gwarantujemy dużą dawkę dobrego samopoczucia oraz aktywny wypoczynek na łonie przyrody.
więcej >>>

           Pałac i Folwark Galiny


Radosna Majówka 2019 na Mazurach w Galinach

Słońce, radość, przestrzeń, przyroda - w połączeniu z pyszną kuchnią i klimatycznym wnętrzem to gwarancja udanego wypoczynku majowego. Żeby jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą propozycję, zadbaliśmy o kreatywne animacje dla najmłodszych oraz bogatą ofertę zajęć i warsztatów.
więcej >>>

                 Hotel Mikołajki

 

Majówka na Ptasiej Wyspie 2019 Hotel Mikołajki

Majówka to długo wyczekiwany weekend rozpoczynający wiosenno–letni okres, w którym życie umilają między innymi aktywny wypoczynek, grillowanie, przebywanie na świeżym powietrzu. Na Mazurach to czas, kiedy na jeziorach pojawiają się żagle, a cała okolica przybiera kolorowych, wiosennych barw i zaczyna tętnić życiem.
więcej >>>

            Masuria Hotel & SPA

 

Majówka na Mazurach 2019 Hotel Masuria

Wykorzystaj wiosenną aurę i ciesz się słońcem! W pierwszy majowy weekend rozpoczynamy sezon na aktywny wypoczynek, wspólne grillowanie, relaks nad jeziorem i błogie lenistwo na świeżym powietrzu. Zapraszamy wszystkich spragnionych relaksu w SPA..
więcej >>>

               Hotel Gołębiewski

 

Wielka Majówka 2019 w Hotelu Gołębiewskim

Oferta obowiązuje w dniach 26.04.-05.05.2019. Pobyt rozpoczyna się obiadem lub kolacją (w zależności od wybranej oferty), kończy śniadaniem…
więcej >>>

                      Hotel Tajty

 

Rodzinna Majówka 2019 w Hotelu Tajty

Wiosna to idealny moment na zabawę, relaks i spędzenie czasu z Rodziną. Serdecznie zapraszamy do Hotelu Tajty, by wspólnie z bliskimi stworzyć niezwykłe wspomnienia w otoczeniu natury.
więcej >>>

            Hotel Natura Mazur

 

Majówka nad jeziorem Świętajno Hotel Natura Mazur

Oferta dostępna w dniach: 26.04.2019-05.05.2019r. Oferta zawiera: Min. 3 noclegi w komfortowym pokoju lub apartamencie, śniadania w formie bogatego bufetu, obiadokolacje z regionalnymi produktami sezonowymi według menu Szefa Kuchni.
więcej >>>

Hotel Ventus Natural & Medical SPA


Majówka na Mazurach 2019 Hotel Ventus

Zapraszamy na Majówkę na Mazurach! Tylko u nas, w sercu dzielnicy uzdrowiskowej, można delektować się ciszą, spokojem i mazurską przyrodą...
więcej >>>

                   Hotel Amax

 

 

Weekend Majowy 2019 w Hotelu Amax

Pakiet zawiera noclegi w komfortowych pokojach, apartamentach lub willach z kominkiem i prywatnym ogrodem. Śniadania w formie bufetu….
więcej >>>

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza   Dylewskie

 

Prowansalskie Wzgórza - Majówka 2019

A gdyby tak... dać się oczarować widokiem i zapachem wiosennych kwiatów? Zapraszamy na majówkę w stylu prowansalskim na Wzgórzach Dylewskich. Odetchnij pełną piersią z dala od zgiełku miasta i rozkoszuj się sielskością otaczającej hotel natury.
więcej >>>

             Termy Warmińskie

 

Majówka 2019 w Termach Warmińskich

Zapraszamy na weekend majowy do Term Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim. Ceny już od 599 zł/doba/dwie osoby.
więcej >>>

                     Hotel Anek

 

 

Majówka 2019 w Hotelu Anek

Weekend majowy to czas, kiedy mogą Państwo spędzić wraz z rodziną i przyjaciółmi w sposób niezapomniany. Piękna Mazurska przyroda o tej porze roku budzi się do życia a majowa pogoda zachęca do spacerów, wycieczek rowerowych i wiele innych relaksujących aktywności.
więcej >>>

         Hotel St. Bruno Giżycko

 

Majówka w SPA na Mazurach 2019 Hotel St. Bruno

Głowisz się nad listą ciekawych miejsc na weekend majowy? Już nie musisz. Spędź minimum 3 dni w Hotelu St. Bruno**** w Giżycku. A jeśli masz więcej urlopu zrób rezerwację na dłużej i zapłać mniej! Oferta First Minute!
więcej >>>

               Hotel Solar Palace

 

Wielka Majówka 2019 z Rodziną i Przyjaciółmi

Już wkrótce miesiąc, na który wszyscy czekają. Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty. Maj to jeden z najurokliwszych i najbardziej kolorowych miesięcy na Mazurach. Tym bardziej chce się wspólnie podziwiać piękno mazurskich krajobrazów; widok zieleni lasów, łąk oraz błękitu krystalicznie czystych jezior z przyjaciółmi i rodziną.
więcej >>>

       Pałac Mortęgi Hotel & SPA


Rodzinna Majówka 2019 w Pałacu Mortęgi

Zapraszamy do spędzenia rodzinnej majówki 2019 w naszym klimatycznym Hotelu. Pałac Mortęgi to miejsce wyjątkowe, idealne do spędzenia tych wiosennych dni  w rodzinnym gronie…
więcej >>>

             Hotel Robert's Port

 

Majówka Na Mazurach 2019 w Hotelu Robert’s Port

Weekend majowy nad jeziorem z pełnym wyżywieniem - zapraszamy do Hotelu Robert's Port. Wypoczynek dla całej rodziny - chillout dla rodziców, animacje dla dzieci, rejs o zachodzie słońca, wspólne grillowanie przy muzyce na żywo.
więcej >>>

         Hotel & SPA Warmia Park

 

Długi weekend Majowy  2019 w Hotelu SPA Warmia Park

Majówka w hotelu WARMIA PARK w Pluskach k/Olsztyna to pierwsze grillowanie na świeżym powietrzu, przyjemnie ogrzewające promienie słońca, przyroda rozkwitająca zielenią. Długi weekend majowy na Warmii i Mazurach zachęca, by spędzić ten czas poza miastem.
więcej >>>

                  Hotel Mazuria

 

Majówka na Mazurach 2019 w Hotelu Mazuria

Jeżeli lubicie aktywny wypoczynek czy też cudowne leniuchowanie, świetnie się składa. W Hotelu Mazuria znajdziecie to wszystko plus urokliwe położenie, kameralną atmosferę i domową kuchnię.
więcej >>>

    Ośrodek Wypoczynkowy Kulka

 

Majówka 2019 w Ośrodku Kulka

Rodziny z dziećmi zapraszamy do spędzenia weekendu na Mazurach. Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę pobytu w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka na Mazurach w terminie 1-4.05.2019. To nasza pierwsza majówka, dla najbardziej spragnionych
więcej >>>

                  Statek Chopin

 

Majówka 2019 na Statku Chopin

Zapraszamy na majówkę 2019 do Mikołajek na Statek Chopin – pływające obiady i wyjątkowe kolacje.
więcej >>>

Foto.główne: Hotel Tajty