Lidzbark na święta

Data wydarzenia: 01-12-2017
Lidzbark na święta

Zapraszamy na wydarzenia kulturalne, sportowe i rozrywkowe organizowane w Lidzbarku na święta, szczegółowy plan znajdą Państwo poniżej.

● 1 grudnia, godz. 18.00 - Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków - spektakl dla dzieci, sala Widowiskowa MGOK Lidzbark. Bilet 5 zł do nabycia w MGOK Lidzbark.
● 5 i 6 grudnia, godz. 16.00 - Specjalne Mikołajkowe Warsztaty Rękodzieła Artystycznego, podczas których razem przygotujemy ozdoby na lidzbarską choinkę. Zapraszamy do MGOK Lidzbark.

● 7 grudnia, godz. 9.00 - Najpiękniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa - Miejsko-Gminny Konkurs Plastyczny, sala konferencyjna MGOK Lidzbark.

● 10 grudnia - Mikołajki w Mieście, początek o godz. 15.00 - szczegółowy plan wydarzenia dostępny na plakatach i na www.mgoklidzbark.com.

● 11 grudnia, godz. 18.00 - Królowa Śniegu - przedstawienie teatralne dla dzieci, sala widowiskowa MGOK Lidzbark.

● 15 grudnia, godz. 18.00 - Opowieść Wigilijna - spektakl teatralny w wykonaniu aktorów z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lidzbarku, sala widowiskowa MGOK Lidzbark.

● 17 grudnia, godz. 14.00 - Świąteczny Jarmark Sztuki i Koncert Kolęd, Bulwar nad Welem - formularz zgłoszeń do udziału w Jarmarku dostępny jest na www.mgoklidzbark.com.
● 29 grudnia, godz. 17.00 - Popołudnie z Filmem Świątecznym dla Dzieci, sala widowiskowa MGOK Lidzbark.

● 31 grudnia, godz. 23.00 - Sylwestrowa Noc z Tanecznymi Przebojami, plac przy Urzędzie Miasta i Gminy.

Wszystkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na www.mgoklidzbark.com.

Przeczytaj cały tekst: Lidzbark na święta - Lidzbark http://lidzbark.wm.pl/480577,Lidzbark-na-swieta.html#ixzz4zonrBaaI