Konkurs plastyczny Podwodni Mieszkańcy Mazurskich Jezior

Data wydarzenia: 13-04-2018
Konkurs plastyczny Podwodni Mieszkańcy Mazurskich Jezior

Mazurski Park Krajobrazowy i Stacja Hydrobiologiczna Instytutu Nenckiego PAN w Mikołajkach zapraszają dzieci w wieku 4-11 lat z gmin Giżycko, Mikołajki, Mrągowo, Orzysz, Piecki, Pisz, Ruciane-Nida, Ryn, Świętajno do udziału w konkursie plastycznym pt: PODWODNI MIESZKAŃCY MAZURSKICH JEZIOR .

Konkurs polega na wykonaniu i przedstawieniu do oceny rysunku (obrazka), prezentującego organizmy żyjące w wodach jezior mazurskich. Technika - dowolna (wykluczone są formy przestrzenne), wielkość pracy - zbliżona do formatu A3. Każdej pracy należy nadać TYTUŁ. Na odwrocie pracy należy zamieścić IMIĘ i NAZWISKO dziecka, WIEK, NAZWĘ SZKOŁY oraz TYTUŁ pracy. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest dołączenie wypełnionego FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO, zawierające zgodę rodzica na udział w konkursie i przetwarzanie danych osobowych.

UWAGA! Prosimy nie przyklejać kart zgłoszeniowych do prac. Należy je przesłać wraz z pracami, w dodatkowej kopercie z dopiskiem „Konkurs plastyczny – zgłoszenia”.
REGULAMIN KONKURSU oraz KARTA ZGŁOSZENIOWA będą również rozesłane droga mailową do szkół podstawowych z naszego regionu.

Na Wasze prace czekamy do 13.04.2018 r (piątek).

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne na stronie:
http://parkikrajobrazowewarmiimazur.pl/mazurski/aktualnosci-15.html

Źródło informacji
https://facebook.com/events/206654469885434

Organizator
Stacja Hydrobiologiczna Mikołajki Instytutu Nenckiego PAN