Koncert walentynkowy z piosenkami Edith Piaf - Wilkasy 2020

Data wydarzenia: 14-02-2020
Koncert walentynkowy z piosenkami Edith Piaf - Wilkasy 2020

Zapraszamy 14 lutego 2020 roku do miejscowości Wilkasy na koncert tegorocznych walentynek Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji zaprasza na piękne widowisko poetyckie oparte o utwory z repertuaru wspaniałej gwiazdy francuskiej piosenki Edith Piaf.

Przedstawi je aktorka, wokalistka i menedżer kultury Katarzyna Dendys-Kosecka z towarzyszeniem pianisty Tomasza Pali, akordeonisty Wojciecha Golca oraz kontrabasisty Bartłomieja Stuchlika. Gorąco zapraszamy do sali widowiskowej GOKiR 14 lutego o godz. 17.00. Wejściówki w cenie tylko 30,00 zł do nabycia w recepcji Parku Wodnego Wilkasy.

Recital „Piaf” jest intymnym spotkaniem z wielką legendą piosenkarki. Opowiada o głębokim smutku, rozdzierających tragediach, płomiennej miłości, rozkoszach zakochania i słodyczy romansu, a także niewyobrażalnym koszmarze istnienia dla sceny i na scenie. Jest to historia artystki, której piosenki nuci cały świat pozostawiając nas z pytaniem o wymiar szczęścia, wielkość nieszczęścia i trwałość ludzkiej duszy. Wokalistka Katarzyna Dendys-Kosecka pięknie opowiada o legendzie piosenki XX stulecia.

Za pomocą jej nieśmiertelnych utworów rozsnuwa opowieść o głębokim smutku, spadających na gwiazdę tragediach, ale także o wielkich miłościach, jakie przecież były w jej życiu. Jest wiarygodna w przekazywaniu pełnej skali emocji i znakomicie interpretuje wykonywane utwory tworząc na scenie intymny portret Edith Piaf, która – to się daje wyczuć bez trudu – jest jej naprawdę bliska.

A cały program okazuje się być czymś więcej niż zwykłym recitalem. To spektakl teatralny, w którym słowo i muzyka mają równorzędną rangę. Recital „Piaf” był prezentowany na Międzynarodowym Festiwalu Edith Piaf w Krakowie, Festiwalu Frankofonii w Tychach, Warszawskiej Teatralnej Wiośnie na Rakowcu, Festiwalu Form Muzyczno-Teatralnych w Lublinie i w wielu innych miejscach.

Pula biletów jest ograniczona, pamiętajcie więc Państwo o ich wcześniejszym zakupie. Nie przegapcie tej wspaniałej okazji!

Data wydarzenia: 14 lutego 2020 r., godz. 17:00.-18:30.

Więcej informacji na stronie:  www.ugg.pl
                                                        www.gck.gizycko.pl
                                                        www.facebook.com/GizyckieCentrumKultury/
                                                                                                         
Miejsce: Wilkasy. ul. Olsztyńska 54. Sala widowiskowa GOKiR Wilkasy.

Źródło: www.ugg.pl
Foto. www.ugg.pl