Koncert Michała Bajora - "Kolor Cafe" Olsztyn 2021

Data wydarzenia: 29-03-2021
Koncert Michała Bajora - "Kolor Cafe" Olsztyn 2021

Wydarzenie przeniesione na inny termin

Zapraszamy 28 i 29 marca 2021 r. do Olsztyna na dwa koncerty Michała Bajora „Kolor Cafe” – Olsztyn 2021. Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany, nucił ich ponadczasowe piosenki. Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców.

Festiwale w San Remo czy piosenki Piaf i Aznavoura, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie.

Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczne włosko-francuskie fascynacje, które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert. To bardzo zróżnicowany recital, od przejmującej „Je sui malade” Dalidy, przez kolorowe „Couleur cafe” Gainsburga czy roztańczone „Quando, quando”, aż po dramatyczny „Hymn miłości „Edith Piaf.

Piosenki w świetnych, większości nowych tłumaczeniach Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi. W stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego i z udziałem wspaniałych muzyków.

Data wydarzenia: 28 i 29 marzec 2021 r.

Bilety na koncert w dniu 28 marca 2021 r. godz. 18:00www.kupbilecik.pl

Bilety na koncert w dniu 29 marca 2021 r. godz. 19:00www.kupbilecik.pl

Więcej informacji na stronie:
www.kupbilecik.pl
www.michalbajor.pl

Miejsce: Olsztyn. Filharmonia Warmińsko-Mazurska, ul. Głowackiego 1.

Źródło: www.kupbilecik.pl
Fot. www.kupbilecik.pl