Koncert Lady Pank LP40 - Elbląg 2021

Data wydarzenia: 18-12-2021
Koncert Lady Pank LP40 - Elbląg 2021

Zapraszamy w dniu 18 grudnia 2021 r. do Elbląga na koncert zespołu Lady Pank LP40 – Elbląg 2021.

Lady Pank LP40

Koncerty Lady Pank w ramach urodzinowej trasy LP40 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów zespołu. Będzie okazja, by poszaleć przy największych hitach legendarnej grupy!

Lady Pank to bez dwóch zdań jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki. W tym roku muzycy obchodzą jubileusz 40-lecia działalności. Okrągłe urodziny Lady Pank nie mogą odbyć się bez premiery płyty i trasy koncertowej! W końcu to właśnie ze spektakularnych, wypełnionych największymi przebojami koncertów słynie zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza.

Od premiery ostatniego albumu Lady Pank – „Miłość i władza” – minęło pięć lat. Świat w tym czasie stanął na głowie. Dziś nic, co jeszcze niedawno wydawało nam się normalne, nie jest oczywiste. Wyjście do klubu czy na koncert stało się luksusem – i właśnie tego luksusowego towaru Lady Pank chce dostarczyć fanom jak najwięcej!
Trasa koncertowa – nazwana tak samo jak nowy album, czyli „LP40” – startuje latem 2021 roku i potrwa do końca roku 2022.

Koncerty Lady Pank – emocje gwarantowane

Muzycy Lady Pank są w świetnej formie, co udowodnili podczas letniej trasy koncertowej „Strach się bać” oraz w trakcie jubileuszu wydania swojej pierwszej płyty – „LP1”. Fani grupy wiedzą, że na koncertach mogą się spodziewać największych muzycznych emocji. Na swoje 40. urodziny zespół przygotował mnóstwo niespodzianek, którymi zaskoczą nawet swoich najwierniejszych słuchaczy.

Nie zabraknie największych przebojów z czterech dekad działalności ani utworów z najnowszej płyty, w niespotykanej dotąd oprawie. Będzie hucznie, przebojowo, ale i sentymentalnie. W końcu na muzyce Lady Pank wychowały się już trzy pokolenia słuchaczy. I co najważniejsze – będzie bezpiecznie!

Data wydarzenia: 18 grudnia 2021 r., godz. 20:00.

Sprzedaż biletów: www.bilety.adria-art.pl

Więcej informacji na stronie:
www.bilety.adria-art.pl
www.lady-pank.com
www.facebook.com/LadyPank/
www.elblag.eu
www.facebook.com/MiastoElblag/
www.turystyka.elblag.eu

Miejsce: Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR, Elbląg.

Źródło: www.bilety.adria-art.pl
Fot. Redakcja / www.lady-pank.com