Koncert KORTEZ w Mrągowie

Data wydarzenia: 25-02-2017
Koncert KORTEZ w Mrągowie

Po rozmowach z managementem KORTEZA informujemy, że jedyny możliwy termin na organizację odwołanego koncertu Artysty w Mrągowie to 25 lutego 2017 r. (sobota), godz. 18.00.

Przypominamy, że zakupione wcześniej bilety zachowują ważność.

Bilety można również zwracać w miejscu zakupu (w kasie CKiT najpóźniej do dnia 31.12.2016 - po tym terminie zwrot biletów nie będzie możliwy).

Bilety: 65 zł - do nabycia w recepcji CKiT (ul. Warszawska 26), tel. 89 743 34 66, 89 743 34 73 oraz przez ekobilet.

"Kortez gra niesamowite koncerty, które na długo pozostają w pamięci. Głos, charyzma i prawda, która bije z jego piosenek to jego siła, która sprawia, że publiczność słucha jak zahipnotyzowana (...).  Aż chce się sparafrazować jego słowa i powiedzieć: dobrze, że są jeszcze ludzie, którzy tworzą taką muzykę. Tak prostą, a tak piękną, można rzec wręcz magiczną."

W ramach Impresji artystycznych ŚPIEWAJĄCE OBRAZY, zapraszamy na wyjątkowy koncert charyzmatycznego artysty obdarzonego cudownym, głębokim głosem z którego umiejętnie korzysta. Jeden z największych wschodzących talentów na naszym rynku. Wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej. Podbił polską scenę muzyczną albumem „Bumerang”, który jest intymnym zbiorem opowiadań o miłości i jej braku. Kilka lat temu zaczął śpiewać. Dziś jego płyta zyskała status Platynowej Płyty, a utwór „Zostań” stał się ogromnym przebojem.

Źródło: IT Mrągowo