Koncert Ich Troje 25-LAT Koncert Jubileuszowy - Giżycko 2021

Data wydarzenia: 14-08-2021
Koncert Ich Troje 25-LAT Koncert Jubileuszowy - Giżycko 2021

Zapraszamy 14 sierpnia 2021 r. do Giżycka na koncert Ich Troje 25-LAT Koncert Jubileuszowy – Giżycko 2021. Zapraszamy na wyjątkowy koncert zespołu Ich Troje! Wydarzenie niezwykłe, bo jubileuszowe – Ich Troje będzie bowiem świętowało 25 lat na muzycznej scenie.

Nie trzeba nikomu przedstawiać tej trójki wyjątkowych ludzi – charyzmatycznego Michała, człowieka orkiestry – Jacka i Ani Świątczak – wokalistki, która po 10 latach przerwy na powrót zasiliła szeregi grupy. Zespół przez 25 lat zagrał kilkaset koncertów w kraju i poza jego granicami, sprzedali blisko 12 milionów płyt.

Michał skutecznie dbał o to, by koncerty były zawsze wyjątkowe i na długo pozostawały w pamięci uczestników – na scenie pojawiał się balet, huśtawka, motocykle, a kiedy trzeba było – wywoływali deszcz! Tym razem nie będzie inaczej!

Podczas koncertu usłyszymy zarówno te największe hity zespołu, takie jak „Powiedz”, „A wszystko to…”, „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Wypijmy za to!”, „Babski Świat”, „Keine Grenzen”, a także wiele, wiele innych, a każda z piosenek wzbogacona będzie unikalnym strojem, zapierającym dech rekwizytem i choreografią.

Zapewniamy Was, że to będzie niezapomniany moment. Przepiękna sceneria amfiteatru tylko doda temu wydarzeniu magii. Nie możecie tego przegapić! BILETY SPONSOR PACKAGE (First Class) Posiadacze biletów Sponsor otrzymują najlepsze miejsca, a także możliwość uczestniczenia w próbie zespołu, a po koncercie – możliwość spotkania z Artystami i zrobienia zdjęcia w pierwszej kolejności.

Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma nową, dziesiątą już płytę zespołu „Projekt X”. BILETY VIP BACKSTAGE PASS (Business) Posiadacze biletów Vip Backstage Pass otrzymują możliwość spotkania z Artystami po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

Data wydarzenia: 14 sierpnia 2021 r., godz. 19:00.

Więcej informacji na stronie:
www.kupbilecik.pl
www.ichtroje.pl

Sprzedaż biletów: www.kupbilecik.pl

Miejsce: Giżycko. Amfiteatr Twierdzy Boyen, ul. Turystyczna 1.

Źródło: www.kupbilecik.pl
Fot. www.kupbilecik.pl