Komedia obyczajowa "Pikantni" - Olsztyn

Data wydarzenia: 25-02-2019
Komedia obyczajowa "Pikantni" - Olsztyn

Zapraszamy do Olsztyna 25.02.2019 roku na spektakl komediowy "Pikantni", komedię obyczajową Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.

Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru... Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie...

Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują? Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki. Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami.

Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Obsada: Doris - Barbara Kurdej-Szatan, Bea - Anna Mucha, Christoph - Mikołaj 
                 Krawczyk/Maurycy Popiel, Alex - Michał Ziembicki.

Data wydarzenia: 25 luty 2019 o godz. 17:30 / 20:00
Sprzedaż biletów do: 25 luty 2019 o godz. 16:30 / 19:00

Ceny biletów: 95 PLN

Miejsce: Auditorium Maximum al. Wojska Polskiego 13, Olsztyn

Więcej informacji i zakup biletów:  www.kupbilecik.pl - godz. 17:30
                                                                 www.kupbilecik.pl - godz. 20:00

Źródło: wwwkupbilecik.pl