Kobranocka - koncert / Szczytno - Nowy Agaton

Data wydarzenia: 20-04-2018
Kobranocka - koncert / Szczytno - Nowy Agaton

Bilety (liczba miejsc ograniczona!!):
30 zł - przedsprzedaż
40 zł - W dniu koncertu

Bilety do nabycia:
www.bilety.agaton.pl
SmiesznySklep.pl - Szczytno (Szczytno, ul. Polska 47a)
Nowy Agaton - Pub & Klub (Szczytno, ul. Polska 47a)

Opis:
Początki grupy Kobranocka sięgają roku 1984, kiedy spotkali się Kobra (Andrzej Kraiński) i Andrzej Marek Michorzewski. Pierwszy koncert zespołu odbył się rok później w Riwierze, w czasie festiwalu "Poza Kontrolą". Następnie Kobranocka towarzyszyła Die Toten Hosen w czasie trasy po Polsce.

W 1986 zespół zarejestrował 10 nagrań, z których dwa zdobyły dużą popularność na falach Rozgłośni Harcerskiej. W tym samym roku grupa wystąpiła po raz pierwszy w Jarocinie. W roku 1987 ukazała się pierwsza płyta Kobranocki "Sztuka Jest Skarpetką Kulawego", a dwa lata później kolejna "Kwiaty Na Żywopłocie", zawierająca słynny cover Stonesów - "Współczucie dla diabła" oraz "Kocham Cię jak Irlandię". W roku 1990 zespół wydał płytę "Ku Nieboskłonom", w 1994 - "Niech popłyną łzy", w 1999 - "Gold" i w 2005 - "Sterowany jest ten świat". Pojawiły także składanki - "Gold", "Koncert" i "The Best Of..." w 2010 wyszła ostatnia najnowsza płyta "Spox".
Zespół w swoim ponad 25 letnim czynnym istnieniu supportował takie gwiazdy jak Guns n Roses czy Scorpions. Ponadto wielokrotnie koncertował poza granicami naszego kraju między innymi w: Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Rosji, Irlandii, Niemczech.
W Polsce zespół zapraszany wielokrotnie na największe imprezy medialne jak choćby Woodstock, Sopot, Opole, Jarocin.

Podczas nagrywania płyt bardzo często zapraszane do współpracy były liczne Polskie Gwiazdy takie jak: Kayah, Edyta Bartosiewicz, Kasia Nosowska, Martyna Jakubowicz czy Ewelina Flinta.
Największymi Hitami zespołu są : Kocham Cię Jak Irlandię, I nikomu nie wolno się z tego śmiać, Hipisówka, List z pola Boju.

Źródło informacji
https://facebook.com/events/215014312578342
Organizator
Nowy Agaton - Pub & Klub
Kobranocka w Szczytnie!!

Data: 20.04.2018 / Piątek
Godzina: 20:00 / Otwarcie bram: 19:00
Miejsce: Nowy Agaton / Szczytno, ul. Polska 47a