Kiermasz Ogrodniczy Zielona Arena Ostróda 2017

Data wydarzenia: 18-03-2017
Kiermasz Ogrodniczy Zielona Arena Ostróda 2017

Zacznij wiosnę w Ostródzie! Po raz kolejny spotykamy się w Expo Mazury w trakcie Kiermaszu Ogrodniczego Zielona Arena. To już siódma edycja kiermaszu ogrodniczego, który już na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń ogrodniczych w Polsce północno - wschodniej.

Po raz kolejny wspólnie przygotowujemy się do wiosny w ogrodzie. W tym roku wydarzenie nabierze nowej mocy dzięki połączeniu sił z Targami budownictwa, wyposażenia wnętrz i ogrodów TDTO!

Sukcesy poprzednich edycji nieustannie motywują nas do tego, by rokrocznie otwierać sezon ogrodniczy w regionie. Tak będzie też w tym roku. Gościć u nas będzie kilkudziesięciu wystawców z całej Polski!

Tu poznasz ofertę kilkudziesięciu wystawców, którzy zaprezentują swoją ofertę. Chcesz się dowiedzieć, jakie są najnowsze trendy w ogrodnictwie? Szukasz konkretnych produktów? A może po prostu szukasz inspiracji do stworzenia własnego ogrodu? Tu znajdziesz wszystko – produkty i akcesoria, ale także przepiękne rośliny – drzewka, sadzonki, krzewy i kwiaty. Niezależnie od tego, czy chcesz zaaranżować duży ogród czy myślisz o tym, by odmienić na wiosnę balkon – zapraszamy na nasz Kiermasz Zielona Arena.

Chcemy zaszczepiać naszą miłość do roślin także naszym najmłodszym gościom.Przygotowując nasz kiermasz myślimy o całych rodzinach, dlatego przygotowaliśmy Strefę Małego Ogrodnika gdzie dzieci będą uczestniczyć w zabawach edukacyjnych poświęconych ogrodnictwu.

Imprezie towarzyszyć będzie strefa regionalnej żywności i innych produktów regionalnych, gdzie można będzie spróbować pyszności z Warmii i Mazur i dokonać zakupów przydatnych na długie jesienne wieczory.

więcej informacji >>>