Kętrzyńskie Dni Uniwersytetu Warmińsko-mazurskiego Koncert zespołu ENEJ

Data wydarzenia: 13-04-2018
Kętrzyńskie Dni Uniwersytetu Warmińsko-mazurskiego Koncert zespołu ENEJ

Kętrzyńska publiczności zespół ENEJ , przyjęła tłumnie po raz pierwszy w kętrzyńskim amfiteatrze  w czerwcu  2011 roku, tuż po zwycięstwie w programie Must Be The Music - Tylko Muzyka w telewizji Polsat, gdzie zostali wyłonieni spośród 10.000 uczestników, by 7 maja okazać się jego zwycięzcą. Wydarzenie to okazało się momentem przełomowymw historii zespołu.

Chłopaki z grupy Enej to cudowni ludzie o wielkim talencie muzycznym , o czym świadczą miliony odsłon ich piosenek na You Tube i setki tysięcy wiernych fanów, którzy nieustająco zapełniają sale na ich koncertach w kraju i za granicą. To również ludzie, którzy oprócz talentu posiadają wielkie,  wrażliwe serca co udowodnili nie raz, biorąc udział w licznych akcjach charytatywnych, również w Kętrzynie gdzie wystąpili gościnnie 20 stycznia 2016 podczas koncertu zorganizowanego na leczenie jednej z mieszkanek naszego miasta.

Wracają do nas po raz kolejny, przy okazji obchodów Kętrzyńskich Dni Uniwersytetu Warmińsko -  Mazurskiego, to właśnie ich koncert 13 kwietnia o godz.17.00, będzie zwieńczeniem trzydniowych uroczystości dydaktycznych  i kulturalnych przygotowanych przez UWM w Olsztynie.