Kabaret Paranienormalni VIP Tour - Morąg

Data wydarzenia: 29-03-2019
Kabaret Paranienormalni VIP Tour - Morąg

Zapraszamy 29 marca 2019 roku do Morąga na Kabaret Paranienormalni, który zaprezentuje paranienormalny humor w skeczach z nowego programu VIP Tour. Artystów zobaczymy m.in.: w skeczu "Kino" - komedii pomyłek prezentującej iście czeski humor, czy fenomenalnym "Porsche", gdzie z poczuciem dumy klasycznego Janusza, zmierzy się sprzedawca samochodów luksusowych.

Nie zabraknie także scenek z życia codziennego czy krzywego zwierciadła dla relacji damsko-męskich. Na scenie wystąpią Robert Motyka i Michał Paszczyk oraz gość specjalny, który zostanie poddany humorystycznej obróbce termicznej.

Czy podczas debiutu scenicznego uda się chłopakom go ugotować czy pozostanie niewzruszony, "jak Tommy Lee Jones w Ściganym"? Przekonacie się sami! Występ idealny dla ludzi o mocnych mięśniach brzucha, bo Artyści zapewniają 90 minut nieprzerwanego śmiechu. Dlatego na chandry, lekarze zaczynają przepisywać bilety na Paranienormalnych. Występ kabaretu jest jak najlepsza, najszybsza i najtańsza z terapii... terapia śmiechem!  A śmiech, to zdrowie!

Data wydarzenia: 29 marca 2019, godz. 18:00
Sprzedaż biletów do: 29 marca 2019 o godz. 17:00.

Więcej informacji na stronie - sprzedaż biletów: www.kupbilecik.pl
                                                    
Miejsce: Morąski Dom Kultury, ul. Mickiewicza 19, Morąg.


                              
Źródło: www.kupbilecik.pl
Foto. www.kupbilecik.pl