Kabaret Nowaki "Za granicą żartu" !!! - Ełk 2021

Data wydarzenia: 12-02-2021
Kabaret Nowaki  "Za granicą żartu" !!! - Ełk 2021

Zapraszamy 12 lutego 2021 r. do Ełku na występ Kabaret Nowaki w najnowszym programie "Za granicą żartu" !!! Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej.

Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością.

To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę. Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż.

Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.

Kabaret tworzą: Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak.

Data wydarzenia: 12 lutego 2021 r., godz. 20:00.

Więcej informacji na stronie:
www.kupbilecik.pl
www.kabaretnowaki.pl
www.facebook.com/kabaretnowaki/

Sprzedaż biletów: www.kupbilecik.pl

Miejsce: Ełk. Ełckie Centrum Kultury, ul. Wojska Polskiego 47.

Źródło: www.kupbilecik.pl
Fot. www.kupbilecik.pl