Kabaret Nowaki wystąpi w Lidzbarku Warmińskim

Data wydarzenia: 09-11-2018
Kabaret Nowaki wystąpi w Lidzbarku Warmińskim

Kabaret Nowaki

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Na 9 listopada (godz. 17:00 – 20:00) Lidzbarski Dom Kultury zaplanował występ kabaretu Nowaki pod hasłem "Śmiechokalipsa". Okazją są 10. urodziny grupy.

Kabaret Nowaki dokładnie od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Niezliczone spektakle i programy telewizyjne to doświadczenie, które pozwala na określenie Nowaków mianem ekspertów w dziedzinie śmiechu i żartu.

Świętując swój jubileusz Nowaki wyruszają w zupełnie nową przygodę, w którą zabiorą ze sobą publiczność. Nowe perypetie znanych już postaci.

Ulubieni bohaterowie w absolutnie zaskakujących sytuacjach - pani Krystyna i Martynka, a także inne nieznane jeszcze wcielenia Ady Borek. Wraz z Kamilem Pirógiem i Tomkiem Marciniakiem w premierowym programie pokażą wszystkie kabaretowe oblicza, które zaskoczą nawet tych, którzy myślą, że znają Nowaków na wylot.

Przez niemal dwie godziny Śmiechokalipsy na scenie Nowaki z siłą Commando, przebojowym urokiem Lary Croft i błyskotliwą mądrością Indiany Jonesa zabiorą Was z nieznane dotąd rejony rozrywki.

To zupełnie nowa era kabaretu, w której Nowaki wyznaczą najlepsze standardy.

Kabaret Nowaki tworzą: Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych.

Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny.

Bilety w cenie 65 zł i 40 zł do nabycia na stronie Lidzbarskiego Domu Kultury oraz w kasie LDK i Kina Ignacy.